Kolejka PLSK

Kolejka PLSK post thumbnail image

14 kwietnia 2019r. drużyna seniorek kutnowskiej “Stali” rozegrała ostatni mecz w pierwszej kolejce Polskiej Ligi Softballu Kobiet. Tym razem dziewczyny zmierzyły się z Warszawskimi Diamentami. Dzięki ciężkiej pracy udało im się zwyciężyć 7:4, jednak to nie koniec bo już 11 – 12 maja w Kutnie rozegrają kolejne trzy mecze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018

Zawodniczki z Kutna biorące udział w Mistrzostwach Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018 Karolina Florczak Kinga Maciaszek Samanta Brulińska Julia Lewandowska Natalia Bobrzak Wiktoria Kieszkowska.  link do turnieju  http://competition.europeansoftball.org/2018/staranzano/mobile/schedule.php