Inauguracja Ekstraligi Baseballu 2018

Inauguracja Ekstraligi Baseballu 2018 post thumbnail image

15 kwiecień 2018r.  EKSTRALIGA BASEBALLU 

 

W obecnym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej weźmie udział sześć zespołów. W miejsce Yankees Działdowo po kilku latach przerwy wracają Gepardy z Żory.

W sezonie zasadniczym każda drużyna rozegra 20 spotkań, a cztery najlepsze zagrają o Mistrzostwo Polski w fazie Play-off. W sezonie 2018 Mistrzostwa Polski broni zespół Silesii Rybnik.

Dziś rozegrane zostaną cztery mecze, w Kutnie Stal podejmuje Barons Wrocław, a w derbach Śląska na boisku Gepardów zagra Silesia Rybnik. Ze względu na rozgrywki Bałtyckiej Ligi Baseballu w Osielsku mecze pomiędzy Dębami a Centaurami zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

W inauguracyjnym dwumeczu Ekstraligi sezonu 2018 baseballiści kutnowskiej Stali zmierzyli się z Barons Wrocław. Oba zespoły podzieliły się zwycięstwami. W pierwszym spotkaniu górą byli goście ze stolicy Dolnego Śląska, którzy po dziewięciu zmianach zwyciężyli 5-3. W drugim meczu natomiast z triumfu mogli cieszyć się podopieczni Marcina Smakowskiego, wygrywając   w dogrywce (8 zmiana )  5-4

W najbliższy weekend kutnianie udają się do Osielska, gdzie rozegrają dwa spotkania z miejscowymi Dębami.

Kutno, godz. 11.00
MKS „STAL” BiS Kutno – „BARONS” Wrocław

sędziowie:
Bielecki Krzysztof,
Kosak Tomasz,
sędzia techniczny: Adamczewska Kinga.

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
0
2
0
0
3
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
3

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
R
1
0
1
1
0
0
0
1
4
2
0
0
1
0
0
0
2
5

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Półfinały Playoff EkstraligiPółfinały Playoff Ekstraligi

Po ponad dwu miesięcznej przerwie wracamy na boiska Małej Ligi i rozpoczynamy decydującą fazę sezonu w walce o medale mistrzostw Polski w baseballu!!! Kutnowska drużyna do fazy playoff przystępuje z pierwszego miejsca.  Naszymi przeciwnikami w systemie do trzech wygranych będą