Kolejne dwie wygrane „Stali”. „Gepardy” bez szans na wygraną !!!

Kolejne dwie wygrane „Stali”. „Gepardy” bez szans na wygraną !!! post thumbnail image

 

 

     W dniu 2 czerwca drużyna kutnowskiej „Stali” na Centrum Małej Ligi Baseballu, rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi z ekipą „Gepardów”.  Pierwszy mecz zakończył się wynikiem (17 : 1) dla naszej drużyny. Baseballiści z Kutna nie pozostawili żadnych szans zawodnikom z Żor i bardzo pewnie wygrali to spotkanie. Bardzo dobrze spisał się w tym meczu miotacz „Stali” Phil Richmond. Gra w ataku też wyglądała wzorowo, dzięki temu baseballiści z Kutna zaliczyli w tym spotkaniu aż 17 obiegów. Drużyna „Gepardów” musiała pogodzić się  z tak wysoką przegraną w spotkaniu numer 1. Ozdobą tego meczu był 3 Homeruny w naszym wykonaniu ( 3 RUN HR Robert Matecki, 2 RUN HR Jakub Wojtczak oraz Solo HR ponownie Robert Matecki ).

    Spotkanie numer 2 zakończyło się wynikiem (9 : 0) dla „ Stali” Kutno. Podobnie jak   i w pierwszym spotkaniu drużyna z Żor nie potrafiła stawić oporu naszym baseballistom. Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu narzucający 4 zmiany Mariusz Grzanowski oraz kończący ten mecz Jakub Wojtczak. Gra w ataku i tym razem nie zawiodła co dało pewną przewagę naszej drużynie. Ogółem drużyna z Kutna w obydwu spotkaniach zdobyła 26 punktów tracąc przy tym 1 obieg. Wzorowo w ataku zaprezentowali się pałkarze kutnowskiej ekipy, którzy konsekwentnie realizowali założenia taktyczne gry w ataku. Ponownie odbiciem za płot popisał się Jakub Wojtczak ( Solo HR ).Mecze z „Gepardami” pozwoliły trenerowi z Kutna na sprawdzenie dyspozycji wszystkich zawodników będących w składzie na ten mecz.

       W meczach „ Stalowców ” reprezentowali : Jakub Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Phil Richmond, Mariusz Grzanowski, Mateusz Serafin, Łukasz Domżał, Robert Matecki, Gracjan Bielecki, Krzysztof Piotrowski, Damian Tuzikowski oraz debiutujący w drużynie seniorów Oskar Frątczak. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem ekipy Rafał Gajdzińki.

       W następnym dwumeczu  nasi baseballiści  stoczą pojedynek z drużyną „Barons”, która gościć ich będzie 9 czerwca na obiekcie baseballowym w Wrocławiu. Życzymy powodzenia !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Półfinały Playoff EkstraligiPółfinały Playoff Ekstraligi

Po ponad dwu miesięcznej przerwie wracamy na boiska Małej Ligi i rozpoczynamy decydującą fazę sezonu w walce o medale mistrzostw Polski w baseballu!!! Kutnowska drużyna do fazy playoff przystępuje z pierwszego miejsca.  Naszymi przeciwnikami w systemie do trzech wygranych będą