Dwa zwycięstwa baseballistów z Kutna w Osielsku

Stadion im. PNFMB w Osielsku

KONIEC MECZU

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
2
1
2
5
1
0
-
-
12
0
0
0
0
0
0
1
-
-
1

Stadion im. PNFMB w Osielsku

II mecz o 14:25

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
R
1
1
1
1
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0

 

Dwa zwycięstwa baseballistów z Kutna w Osielsku

 W dniu dzisiejszym na boisku baseballowym w Osielsku drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu sezonu 2018. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna ( 12:1 ). Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Smakowskiego, pewnie wygrała to 9 zmianowe spotkanie. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje bardzo dobra postawa wracającego po kontuzji miotacza Jakuba Nadolskiego oraz dobra gra w ataku i obronie 16–letniego juniora kutnowskiej „Stali”-Tobiasza Światłowskiego.

Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem ( 4 : 0 ) dla „ Stali”.  Zawodnicy z Kutna nie pozostawili złudzeń baseballistą z Osielska  i bardzo pewnie wygrali to spotkania. Zarówno  w pierwszym, jak i drugim meczu szansę na grę otrzymali nasi juniorzy. W sumie na boisku mogliśmy zaobserwować grę 14 zawodników z naszej drużyny.

Miotaczami naszej ekipy w dwumeczu byli : Artur Wojtczak, Jakub Nadolski  i Tobiasz Światłowski. Dzięki podwójnej wygranej w Osielsku baseballiści z Kutna zajmują aktualnie 1 miejsce w tabeli Extraligi baseballu seniorów.

Drużyna MKS „Stal” BIS Kutno : Jakub Wojtczak, Artur Wojtczak, Mateusz Serafin, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Damian Tuzikowski, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Marcin Smakowski  oraz Tobiasz Światłowski. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

W następnych spotkaniach 29 kwietnia ( niedziela) baseballiści z Kutna stoczą pojedynek    z drużyną „Silesi” Rybnik na Centrum Małej Ligi Baseballu. Życzymy powodzenia !!!.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *