Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. post thumbnail image

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie.

Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty dla kutnowskiej drużyny zdobył Jakub Wojtczak, a po jednym dołożyli Gracjan Bielecki oraz Kacper Kamiński. Na górce miotacza świetnie spisał się z kolei Jakub Nadolski, który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko jednego punktu.

W drugim meczu kutnowski team nie był już tak skuteczny w ataku. Świetna dyspozycja miotacza warszawskich Centaurów nie pozwoliła na zdobycie choćby jednego punktu, co sprawiło że dwumecz skończył się podziałem punktów.

Obecnie Stal Kutno zajmuje drugie miejsce w tabeli Ekstraligi z bilansem 9–5.

Skład Stali Kutno: Jakub Nadolski, Jakub Wojtczak, Kacper Kamiński, Wojciech Zagawa, Krzysztof Piotrowski, Gracjan Bielecki, Bartłomiej Kopański, Mikołaj Stańdo, Kacper Cichowski, Tobiasz Światłowski, Maciej Wróblewski, Radosław Jóźwiak, Robert Matecki, Artur Wojtczak (grający trener).

 

Info:

https://panoramakutna.pl/zdjecia-podzial-punktow-z-centaurami-stal-kutno-wiceliderem/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener

“Mój pierwszy trening”“Mój pierwszy trening”

Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI