MÓJ PIERWSZY TRENING – 2022

MÓJ PIERWSZY TRENING – 2022 post thumbnail image

MÓJ PIERWSZY TRENING – 2022

Od 1 kwietnia 2022 nasz klub realizuje zajęcia rekreacyjno – sportowe z akcentami gry w baseball, które skierowane są do dzieci w wieku 5 – 10 lat w ramach programu miejskiego „Mój pierwszy trening”.

Zajęcia mają formę zabawową oraz ścisłą. Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój fizyczny oraz poprawę sprawności ruchowej a przy okazji dzieci poznają tajniki naszej dyscypliny.

Główne zalety:

• dobra zabawa

• ruch na świeżym powietrzu

• rywalizacja sportowa

• poznawanie nowych kolegów

• umiejętność współpracy w grupie

• integracja rodziców.

Obecnie zajęcia odbywają się: Szkoła Podstawowa nr 1. Przyjdź do nas na pierwszy trening.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w naszym klubie, zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 min przez wykwalifikowanych instruktorów. Zapewniamy podstawowy niezbędny sprzęt do nauki gry w baseball, opiekę dwóch trenerów oraz bezpieczne zajęcia sportowe i dobrą zabawę.