GALA MISTRZÓW 2022

GALA MISTRZÓW 2022 post thumbnail image

 

W sobotni wieczór 5 listopada 2022 roku w Restauracji “Magnolia” w Kutnie odbyła się uroczysta GALA MISTRZÓW 2022 Miejskiego Klubu Sportowego “Stal” BiS Kutno ,która była okazją do podsumowania mijającego sezonu drużyny Seniorów w Baseballu. Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Miasta Kutno p. Mariusz Sikora, Prezes Polskiego Związku Baseballu i Softballu p. Paweł Szczepanik, Dyrektor MOSiRu w Kutnie p. Paweł Ślęzak oraz sponsorzy w osobie p. Robert Liwiński – EKOBUD Tytularny  Sponsor Seniorów oraz p. Andrzej Cichowski – TRANS – MICHOR sponsor drużyn młodzieżowych w baseballu.

            Po powitaniu przez Prezesa Zarządu klubu Pana Aleksandra Wysoczyńskiego przystąpiono do oficjalnej część uroczystości, czyli wręczania nagród i wyróżnień. Jako  pierwszy  w roli wręczającego wystąpił Prezes PZBall Pan Paweł Szczepanik, który przekazał Puchar dla drugiego zespołu seniorów MKS EKOBUD „Stal” BiS Kutno za zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Baseballu w sezonie 2022.

            Następnie zostali uhonorowani zawodnicy drużyny seniorów – główni aktorzy tego wieczoru, którzy w sezonie 2022 zdobyli tytuł Mistrza Polski Seniorów w baseballu. Jest to XX tytuł mistrzowski w historii klubu .Nagrody w postaci statuetek wręczyli p. Mariusz Sikora, p. Robert Liwiński i p. Andrzej Cichowski. Kolejnym wydarzeniem tego wieczoru było wręczenie dla MKS  “Stal” BiS Kutno okolicznościowego grawertonu z gratulacjami od Prezydenta Miasta Kutno p. Zbigniewa Burzyńskiego i Przewodniczącego Rady Miasta p. Mariusza Sikory. Ponadto Pan Przewodniczący  przekazał symbolicznie dwa kartony piłek baseballowych oświadczając, iż czas rozpocząć przygotowania do następnego sezonu. Kolejne Gratulacje przekazał dyrektor MOSiR w Kutnie p. Paweł Ślęzak w imieniu własnym oraz pracowników.

            Na koniec części oficjalnej przyszedł czas na podziękowania ze stron Zarządu za wsparcie i pomoc dla drużyny MKS EKOBUD  “Stal” BiS Kutno. Prezes Aleksander Wysoczyński w imieniu Zarządu oraz społeczności klubowej wręczył okolicznościowe grawertony p. Prezydentowi Miasta Kutno Zbigniewowi Burzyńskiemu  oraz sponsorom p. Robertowi Liwińskiemu firma EKOBU i p. Andrzejowi Cichowskiemu firma TRANS – MICHOR.

            Wydarzeniem zamykającym część oficjalną była uroczystość wręczenia Panu Robertowi Liwińskiemu  repliki PUCHARU MISTRZA POLSKI 2022, który wręczył kapitan drużyny MKS EKOBUD “Stal” BiS Kutno Jakub Wojtczak.

            Po wręczeniu nagród, podziękowań i gratulacji przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz część muzyczno – taneczną. I z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować za gościnność i stworzenie miłego pobytu właścicielom  Restauracji “Magnolia” Państwu Piotrowskim i Państwu Stasiakom.

Z pozdrowieniami Aleksander Wysoczyński Prezes MKS “Stal” BiS Kutno.

 

A.Wysoczyński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *