Drużyna MKS Ekobud Stal BiS Kutno pewnie wygrała rundę zasadniczą z bilansem 15-1. 

Drużyna MKS Ekobud Stal BiS Kutno pewnie wygrała rundę zasadniczą z bilansem 15-1.  post thumbnail image

 

Kutnianie rozpoczęli sezon od dwóch pewnych zwycięstw nad KS Silesia Rybnik (11:3 oraz 12:2). Zawodnicy Ekobudu od samego początku sezonu byli w świetnej formie odnosząc 9 zwycięstw z rzędu pokonując kolejno: Barons Wrocław (17:2, 11:1), Centaury Warszawa (15:4, 11:4) Gepardy Żory (3:0, 24:1), KS Silesia Rybnik (18:7). Kutnowscy Baseballiści dopiero w 10 meczu sezonu zaznali jak się okazało później jedynego smaku porażki podczas rundy zasadniczej przegrywając jednym punktem (6:7) z zawodnikami Silesi.

Druga połowa rundy zasadniczej to już 6 pewnych zwycięstw naszej drużyny z: Barons Wrocław (8:1, 5:0), Gepardy Żory (10:0, 12:2), Centaury Warszawa (5:2,13:2).

W 16 meczach zdobyliśmy 181 punktów tracąc jedynie 46 co sprawiło że mieliśmy nie tylko najlepszy atak oraz najlepszą ochronę w lidze, ale także jako jedyna drużyna w stawce zakończyliśmy tą fazę rozgrywek z dodatnim bilansem punktowym.

Dzięki najlepszemu bilansowi Ekobud Stal przystąpiła do fazy play-off z pierwszego miejsca.

Photos by: Ania Krawczyk Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Wspomnienia sezonu 2022 – drużyna młodzików U12 MKS Stal BiS Kutno.Wspomnienia sezonu 2022 – drużyna młodzików U12 MKS Stal BiS Kutno.

  Najważniejszymi imprezami dla naszych dwunastolatków w sezonie 2022 były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Puchar Polski Młodzików. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022  W dniu 1 października 2022 roku w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A w baseballu. W zawodach