RUSZYŁA NOWA EDYCJA PROGRAMU „ MÓJ PIERWSZY TRENING” – 2022

RUSZYŁA NOWA EDYCJA PROGRAMU „ MÓJ PIERWSZY TRENING” – 2022 post thumbnail image

 RUSZYŁA NOWA EDYCJA PROGRAMU „ MÓJ PIERWSZY TRENING” – 2022

            Od 1 kwietnia 2022 masz klub realizuje zajęcia rekreacyjno – sportowe z akcentami gry w baseball, które skierowane są do dzieci w wieku 5 – 10 lat w ramach programu miejskiego „Mój pierwszy trening”

            To już drugi raz, gdy prowadzimy treningi sportowe dla dzieci z naszego miasta z zakresu poznawania zasad i przepisów gry w baseball. Zajęcia mają formę zabawową oraz ścisłą. Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój fizyczny oraz poprawę sprawności ruchowej a przy okazji dzieci poznają tajniki naszej dyscypliny.

            Dobra zabawa, ruch na świeżym powietrzu, rywalizacja sportowa, poznawanie nowych kolegów, umiejętność współpracy w grupie oraz integracja rodziców to główne zalety tego programu. Ponadto wiele innych walorów powoduje, iż program ten jest idealną formą aktywnego spędzania wolnego czasu dla początkujących sportowców, którzy rozpoczynając swoją przygodę w rywalizacji tak naprawdę nie wiedzą jeszcze w którą stronę pójść aby realizować swoje marzenia. Różnorodność dyscyplin realizowanych poprzez program „Mój pierwszy trening” powoduje możliwość spróbowanie swoich sił w kilku dyscyplinach sportu.

            Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w naszym klubie, zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 min przez wykwalifikowanych instruktorów. Zapewniamy podstawowy niezbędny sprzęt do nauki gry w baseball, opiekę dwóch trenerów oraz bezpieczne zajęcia sportowe i dobrą zabawę.

Miejscem realizacji programu jest Europejskie Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu w Kutnie ul. Aleja małej ligi 1.

Więcej informacji: Andrzej Pietrzak 605 745 359 lub www.stalkutno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post