Kolejny tydzień kolejne zwycięstwa!!!

Kolejny tydzień kolejne zwycięstwa!!! post thumbnail image

Kolejny tydzień kolejne zwycięstwa!!!

Czy komuś uda się zatrzymać pędzący walec Stali Kutno. Dziesięć spotkać, dziesięć zwycięstw. 6 czerwca nasza drużyna rozegrała pierwszy w tym sezonie dwumecz na wyjeździe. Naszymi rywalami i zarazem gospodarzami obu spotkań byli Baronowie z Wrocławia. Drużyna, która w poprzednim sezonie zdobyła pierwsze w swojej historii Mistrzostwo Ekstraligi. Nasi zawodnicy przystąpili do spotkania bardzo zmotywowani do utrzymania zwycięskiej passy co przełożyło się na kolejne zwycięstwa. W pierwszym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 13:6 dla naszego zespołu kluczowa okazała się druga zmiana. Zdobyliśmy w niej aż 8 punktów. Miotacz z Wrocławia Jose Santos nie potrafił znaleźć sposobu na naszych odbijających. Kolejne 4 punkty dołożyliśmy w 3 zmianie . Cały zespół po raz kolejny popisał się doskonałą grą w ataku (aż 15 hitów). Także nasz miotacz Radosław Jóźwiak w ostatnich 3 zmianach nie pozwolił na zdobycie choćby 1 punktu naszym przeciwnikom. Drugie spotkanie także zakończyło się zwycięstwem Stali. Wynik to 13:1. Na górce miotacza perfekcyjną grą wykazał się Jakub Nadolski, który pozwolił na zdobycie tylko 1 punktu wrocławianom. 14 hitów w ataku i bardzo mądra gra w obronie – tak można podsumować całą drużynę. W drugim spotkaniu na szczególne wyróżnienie zasłużył najbardziej doświadczony zawodnik Krzysztof Piotrowski, który zdobył 4 punkty. Brawo!!!     

 

6 czerwiec 2021r.

EKSTRALIGA BASEBALLU

Osielsko, godz. 12.00 KWK Construction „DĘBY” Osielsko – KS „SILESIA” Rybnik 2 : 7, 11 : 14

Sędziowie: Kacprzak Norbert, Kosak Tomasz, sędzia techniczny: Kaźmierczak Jarosław.

Wrocław, godz. 12.00 KS „BASEBALL” Wrocław – MKS „STAL” BiS Kutno 6 : 13, 1 : 13

Sędziowie: Szmid Marcin, Roś Radosław, sędzia techniczny: Ostarek Justyna.

Żory, godz. 11.00 BUKS „GEPARDY” Żory– WUKB „CENTAURY” Warszawa 6 : 10, 13 : 10

Sędziowie: Fojcik Adam, Kolend Bogdan, sędzia techniczny: Margol – Król Joanna.

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Adam Fojcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Kolejne zwycięstwa !!!Kolejne zwycięstwa !!!

Kolejne zwycięstwa !!! 23.05.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie spotkały się MKS Stal BiS Kutno oraz Dęby Osielsko. Była to trzecia kolejka w ramach rozgrywek PZBall. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla gospodarzy. Doskonałą grą

ŻyczeniaŻyczenia

Święta Bożego Narodzenia to też czas podziękowań dla Wszystkich, którzy wspierali NAS w osiąganiu sukcesów przez NASZE zawodniczki, NASZYCH zawodników oraz TRENERÓW na arenach sportowych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom, trenerom

Wielki powrótWielki powrót

Phil Richmond to 31 letni Amerykanin, który urodził się w Cedar Rapids gdzie także mieszka na co dzień. Phil reprezentował barwy Kutnowskiego klubu w 2019 roku kiedy to zdobyliśmy Puchar Polski, a także Mistrzostwo Polski. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku