02.10.2020 Zakończenie Ekstraligi

02.10.2020 Zakończenie Ekstraligi post thumbnail image
02.10.2020 Zakończenie Ekstraligi
 
W dniu dzisiejszym nastąpiło uhonorowanie zmagań naszych baseballistów w sezonie 2020. Uroczystego wręczenia pucharów oraz medali dokonali Prezydent Miasta Kutno Pan Zbigniew Burzyński, Prezes Polskiego Związku Baseballu oraz Softballu Christopher Sweeney, Wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego STAL BiS Kutno. Kutno zostało Wicemistrzem Polski. Drużyna otrzymała pamiątkowy Puchar oraz medale. Pierwsze miejsce w sezonie 2020 zajęła drużyna Barons Wrocław. Nasi zawodnicy odebrali także wyróżnienia z rąk Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w sporcie . Wyróżnieni zostali Marcin Smakowski, Artur Wojtczak oraz Przemysław Kubicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post