Otwarcie Polskiej Ligi Softballu Kobiet.

Otwarcie Polskiej Ligi Softballu Kobiet. post thumbnail image

Dzisiaj (13.04.2019r.) na kutnowskich boiskach odbyło się otwarcie Polskiej Ligi Softballu Kobiet. Nasza drużyna seniorek rozegrała dwa mecze. Jak się okazało- już pierwszy okazał się być zwycięski dla Stali, dziewczyny wygrały z Wrocławskimi Hrabinami 12:7, niestety drugi mecz nie potoczył się tak jak pierwszy i gospodynie uległy Żorom przegrywając zaledwie dwoma punktami (14:16). Już jutro o godzinie 14.30 dziewczyny zagrają swój ostatni mecz z Warszawskimi Diamentami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018

Zawodniczki z Kutna biorące udział w Mistrzostwach Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018 Karolina Florczak Kinga Maciaszek Samanta Brulińska Julia Lewandowska Natalia Bobrzak Wiktoria Kieszkowska.  link do turnieju  http://competition.europeansoftball.org/2018/staranzano/mobile/schedule.php

Kolejka PLSKKolejka PLSK

14 kwietnia 2019r. drużyna seniorek kutnowskiej “Stali” rozegrała ostatni mecz w pierwszej kolejce Polskiej Ligi Softballu Kobiet. Tym razem dziewczyny zmierzyły się z Warszawskimi Diamentami. Dzięki ciężkiej pracy udało im się zwyciężyć 7:4, jednak