„STAL” zagra w finale EXTRALIGI BASEBALLU !!!

„STAL” zagra w finale EXTRALIGI BASEBALLU !!! post thumbnail image

„STAL” zagra w finale EXTRALIGI BASEBALLU !!!

     W dniu wczorajszym na nowo otwartym boisku we Wrocławiu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała mecz w ramach rundy play-off z zespołem „Barons” Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny (8:4). Pewna czteropunktowa  różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o wygranej „Stali”. Kolejny już raz bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Artur i Jakub Wojtczak. Od początku meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku w każdej rozgrywanej zmianie co dało dorobek uzyskania 8 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i dopiero w 9 inningu ekipa z Kutna przechyliła zdecydowanie szalę na swoją stronę zdobywając 3 punkty. W dograniu zmiany gra baseballistów z Kutna  w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław nie zdołała zaliczyć już ani jednego obiegu. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra w ataku wszystkich naszych extraligowych zawodników.

W spotkaniu numer 3 drużyna „Silesi” Rybnik pokonała „Dęby” Osielsko ( 4:3 ). Tym samym „Stal”„Silesia” pokonały swoich rywali już po trzech meczach. Spotkania o tytuł Mistrza Polski w baseballu zostaną rozegrane do trzech wygranych meczów, natomiast o miejsce trzecie do dwóch. Gospodarzem pierwszych dwóch spotkań będzie drużyna sklasyfikowana wyżej po rundzie zasadniczej. W Kutnie o pierwsze miejsce „Stal” zmierzy się z „Silesią” Rybnik a w Osielsku „Dęby” zagrają z „Barons” o brązowy medal.

    W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Łukasz Domżał, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Marcin Smakowski i Gracjan Bielecki.

       Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski.

 

 

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
1
0
3
0
0
0
0
3
8


0
1
2
0
1
0
0
0
0
4

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Półfinały Playoff EkstraligiPółfinały Playoff Ekstraligi

Po ponad dwu miesięcznej przerwie wracamy na boiska Małej Ligi i rozpoczynamy decydującą fazę sezonu w walce o medale mistrzostw Polski w baseballu!!! Kutnowska drużyna do fazy playoff przystępuje z pierwszego miejsca.  Naszymi przeciwnikami w systemie do trzech wygranych będą

Zwycięska passa trwa !!!Zwycięska passa trwa !!!

Zwycięska passa trwa !!! Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa. Nasza  drużyna 09.05 pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.  Trener Artur Wojtczak doskonale zaplanował  grę a zwodnicy wykonali