„STAL” zagra w finale EXTRALIGI BASEBALLU !!!

     W dniu wczorajszym na nowo otwartym boisku we Wrocławiu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała mecz w ramach rundy play-off z zespołem „Barons” Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny (8:4). Pewna czteropunktowa  różnica punktowa dla zawodników z Kutna zdecydowała o wygranej „Stali”. Kolejny już raz bardzo dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Artur i Jakub Wojtczak. Od początku meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku w każdej rozgrywanej zmianie co dało dorobek uzyskania 8 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie i dopiero w 9 inningu ekipa z Kutna przechyliła zdecydowanie szalę na swoją stronę zdobywając 3 punkty. W dograniu zmiany gra baseballistów z Kutna  w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław nie zdołała zaliczyć już ani jednego obiegu. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra w ataku wszystkich naszych extraligowych zawodników.

W spotkaniu numer 3 drużyna „Silesi” Rybnik pokonała „Dęby” Osielsko ( 4:3 ). Tym samym „Stal”„Silesia” pokonały swoich rywali już po trzech meczach. Spotkania o tytuł Mistrza Polski w baseballu zostaną rozegrane do trzech wygranych meczów, natomiast o miejsce trzecie do dwóch. Gospodarzem pierwszych dwóch spotkań będzie drużyna sklasyfikowana wyżej po rundzie zasadniczej. W Kutnie o pierwsze miejsce „Stal” zmierzy się z „Silesią” Rybnik a w Osielsku „Dęby” zagrają z „Barons” o brązowy medal.

    W dzisiejszym dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali : Łukasz Domżał, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Marcin Smakowski i Gracjan Bielecki.

       Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski.

 

 

 

DRUŻYNA
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
R
1
1
0
3
0
0
0
0
3
8


0
1
2
0
1
0
0
0
0
4

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *