WEEKENDOWI ZWYCIĘZCY

WEEKENDOWI ZWYCIĘZCY post thumbnail image

W zeszły weekend obyły się trzydniowe zmagania młodych basebalistów i softbalistek, którzy w ramach “Weekendu z baseballem” rozegrali turniej eliminacyjny Małej Ligi Baseballu, Puchar Polski U12, a dziewczęta w kat. U16 rywalizowały o Mistrzostwo Polski. Puchar Polski w kategorii U12 zdobyła drużyna MKS STAL BiS Kutno, która w finale pokonała drużynę KS BASEBALL WROCŁAW. Ponadto w eliminacjach do Mistrzostw Europy i Afryki Małej Ligii wezmą udział chłopcy reprezentujący klub KS BASEBALL WROCŁAW. Mistrzem Polski w softballu w kategorii U16 została drużyna BUKS GEPARDY ŻORY, która w finale pokonała drużynę MKS STAL BIS KUTNO. Drużyna Sówki Czernikowo zakończyła MP w softballu na 3 miejscu, a turniej był obserwowany przez Ministerstwo Sportu. Oficjalne wyniki wszystkich meczy podamy w krótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Struktuty Klubu MKS STALStruktuty Klubu MKS STAL

MKS STAL BIS KUTNO Wyszyńskiego 11 , I piętro ,lok nr 101, 99-300 Kutno   Zarząd klubu Imię i Nazwisko nr tel. adres email funkcja Łukasz Blichiewicz 609-900-913 L.BLICHIEWICZ@stalkutno.pl Prezes Zarządu Aleksander Wysoczyński 602-701-228 a.wysoczynski@stalkutno.pl