VICE MISTRZ POLSKI U 15 STAL KUTNO

VICE MISTRZ POLSKI U 15 STAL KUTNO post thumbnail image

W dniach 5-9 lipca odbył się turniej baseballowy w ramach 24 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich – Śląskie 2018. Udział w turnieju wzięło 6 zespołów (MKS STAL BiS KUTNO, GEPARDY ŻORY, CENTAURY WARSZAWA, SILESIA RYBNIK, YANKEES DZIAŁDOWO ORAZ DĘBY OSIELSKO). Nasza drużyna ostatecznie zajęła II miejsce z bilansem 4 wygrane i tylko jednej porażki. Mistrzem zostały Gepardy Żory a brązowe medale wywalczyły Centaury Warszawa. Skład drużyny: Wojciech Zagawa, Oskar Frątczak, Michał Nowicki, Michał Zielak, Bartek Rzymkowski, Piotr Swyszcz, Krystian Bogusławski, Eryk Kieruńczak, Szymon Jagodziński, Szymon Kałębasiak, Jakub Lempke, Krzysiek Otto, Jan Głowienka. Trenerami są Artur Wojtczak i Jakub Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post