Mistrzostwa Polski Softballu u16

W miniony weekend (01-03.06.2018r.) zawodniczki kutnowskiego klubu MKS “Stal” BiS Kutno rozegały pięć meczów w ramach Mistrzostw Polski Softballu w kategorii u16.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn, które podczas rozgrywek waczyły o miejsce na podium w klasyfikacji generalnej. Mimo wszelkich starań kutnowskich zawodniczek tytuł Mistrza Polski został przyznany śląskiej drużynie-Gepardy Żory, która pokonała gospodarzy w finałowym meczu 16:6.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Gepardy Żory
  2. MKS “Stal” BiS Kutno
  3. Comets Mazowsze
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Volley-team Żychlin/Krośniewice

Kutnianki wystąpiły w składzie:

Kieszkowska Wiktoria, Woźniak Natalia, Lewandowska Julia, Brulińska Samanta, Maciaszek Kinga, Bobrzak Natalia, Florczak Karolina, Misiak Oliwia, Augustyniak Karolina, Kasińska Amelia, Goździk Maja, Gibska Daria i Stasiak Angelika.

Szczególne wyrazy uznania należą się przede wszystkim trenerowi-Przemysławowi Kubickiemu z pomocą p. Roberta Mateckiego, kierownikowi- Piotrowi Grzanowskiemu oraz wszystkim kibicom, którzy wspierali nasze zawodniczki w trudnych sportowych zmaganiach.