KONDOLENCJE

KONDOLENCJE post thumbnail image

Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o odejściu Waldemara Szymańskiego.

Waldemar był nie tylko oddanym członkiem społeczności sportowej Polskiego Związku Baseballu i Softballu. To wieloletni działacz kutnowskich klubów sportowych i prekursor sekcji baseballowej w Kutnie. Zaangażowany w powstanie i rozwój Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballowej.
W Zmarłym tracimy nie tylko wybitnego działacza, lecz także wielkiego Przyjaciela środowiska baseballowego. Jego wkład w rozwój tej dyscypliny pozostanie niezapomniany.

Najbliższym Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia oraz słowa otuchy w tej trudnej chwili.

 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Ferie zimoweFerie zimowe

Pierwszy dzień ferii zimowych, sobota 14 stycznia nasi zawodnicy drużyn młodzieżowych wyruszyli do Korbielowa k/Żywca  na obóz sportowy. Po przybyciu na miejsce po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku trenerzy od razu przystąpili do realizacji planu szkoleniowego. Sobota upłynęła pod hasłem „dbamy