Kolejny dzień obozu za Nami

Kolejny dzień obozu za Nami post thumbnail image

Kolejny dzień obozu za Nami. Podczas dzisiejszego treningu przedpołudniowego trenerzy skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych poprawiających szybkość i zwinność/,w drugiej części treningu doskonalone były elementy gry obronnej w tym technika rzutów i chwytów piłki, techniki łapania piłek po ziemi.   W trakcie drugiego treningu południowego  trenerzy pracowali głównie nad grą ofensywną z elementami odbijania przy użyciu statywów,ekranów i stojaków oraz maszyny do narzutu piłek. Ponadto były ćwiczenia taktyki gry w ataku i elementy poruszania się zawodników w polu gry. Dzień dzisiejszy zakończony został zajęciami teoretycznymi z zakresu taktyki gry w obronie i ataku. Był to bardzo pracowity dzień, który na pewno korzystnie wpłynął na rozwój naszej młodzieży. Pozdrawiam wraz z zawodnikami i kadrą oraz zapraszam na relację z kolejnego dnia obozu sportowego zamieszczoną na naszych stronach medialnych.

Aleksander Wysoczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020

Kutno, 02  października  2020 roku Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020  02.10.2020 zostały rozegrane 2 mecze Juniorów Młodszych. Mecz # Godzina rozpoczęcia Gospodarz Gość Boisko  # Wynik 1