Kolejny dzień obozu za Nami

Kolejny dzień obozu za Nami post thumbnail image

Kolejny dzień obozu za Nami. Podczas dzisiejszego treningu przedpołudniowego trenerzy skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych poprawiających szybkość i zwinność/,w drugiej części treningu doskonalone były elementy gry obronnej w tym technika rzutów i chwytów piłki, techniki łapania piłek po ziemi.   W trakcie drugiego treningu południowego  trenerzy pracowali głównie nad grą ofensywną z elementami odbijania przy użyciu statywów,ekranów i stojaków oraz maszyny do narzutu piłek. Ponadto były ćwiczenia taktyki gry w ataku i elementy poruszania się zawodników w polu gry. Dzień dzisiejszy zakończony został zajęciami teoretycznymi z zakresu taktyki gry w obronie i ataku. Był to bardzo pracowity dzień, który na pewno korzystnie wpłynął na rozwój naszej młodzieży. Pozdrawiam wraz z zawodnikami i kadrą oraz zapraszam na relację z kolejnego dnia obozu sportowego zamieszczoną na naszych stronach medialnych.

Aleksander Wysoczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Dwumecz z Silesia RybnikDwumecz z Silesia Rybnik

MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna

ŻyczeniaŻyczenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem,