4 dzień obozu sportowego w Korbielowie

4 dzień obozu sportowego w Korbielowie post thumbnail image

Dzisiaj mija 4 dzień obozu sportowego w Korbielowie. Zgodnie z planem odbyły się dwa treningi ,w sesji porannej trenerzy kontynuowali pracę rozpoczętą w dniu wczorajszym nad grą ofensywną z elementami odbijania przy użyciu statywów, ekranów, stojaków i maszyny do narzutu piłek. Ponadto były ćwiczenia taktyki gry w ataku-zagranie typu” SKRÓT”.

W sesji popołudniowej trenerzy przeprowadzili trening miotaczy i łapaczy oraz trening specjalistyczny i trening elementów gry obronnej w tym poruszanie się zawodników w obronie, chwyty piłki, piłka Fly-Out. Następnie po ciężkiej pracy na treningach zorganizowaliśmy dla zawodników wyjście na zakupy i do pizzerii. Pozdrawiam serdecznie  wraz z kadrą i zawodnikami  oraz zapraszam na kolejne relacje z życia obozu sportowego w Korbielowie.

Aleksander Wysoczyński  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023

🏆MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023! 🏆   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym.   ✅Z nami możesz:   ⚾ dobrze się