4 dzień obozu sportowego w Korbielowie

4 dzień obozu sportowego w Korbielowie post thumbnail image

Dzisiaj mija 4 dzień obozu sportowego w Korbielowie. Zgodnie z planem odbyły się dwa treningi ,w sesji porannej trenerzy kontynuowali pracę rozpoczętą w dniu wczorajszym nad grą ofensywną z elementami odbijania przy użyciu statywów, ekranów, stojaków i maszyny do narzutu piłek. Ponadto były ćwiczenia taktyki gry w ataku-zagranie typu” SKRÓT”.

W sesji popołudniowej trenerzy przeprowadzili trening miotaczy i łapaczy oraz trening specjalistyczny i trening elementów gry obronnej w tym poruszanie się zawodników w obronie, chwyty piłki, piłka Fly-Out. Następnie po ciężkiej pracy na treningach zorganizowaliśmy dla zawodników wyjście na zakupy i do pizzerii. Pozdrawiam serdecznie  wraz z kadrą i zawodnikami  oraz zapraszam na kolejne relacje z życia obozu sportowego w Korbielowie.

Aleksander Wysoczyński  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Slow Pitch.Slow Pitch.

29.08.2020 był dniem w którym po długiej przerwie do Kutna zawitał ponownie Slow Pitch.  Zainteresowanie tym spotkaniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i niestety zmuszeni byliśmy ograniczyć listę uczestników. Pełni obaw oraz pełni wiary w powodzenie tego wydarzenia rozpoczęliśmy

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie. Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty