4 dzień obozu sportowego w Korbielowie

4 dzień obozu sportowego w Korbielowie post thumbnail image

Dzisiaj mija 4 dzień obozu sportowego w Korbielowie. Zgodnie z planem odbyły się dwa treningi ,w sesji porannej trenerzy kontynuowali pracę rozpoczętą w dniu wczorajszym nad grą ofensywną z elementami odbijania przy użyciu statywów, ekranów, stojaków i maszyny do narzutu piłek. Ponadto były ćwiczenia taktyki gry w ataku-zagranie typu” SKRÓT”.

W sesji popołudniowej trenerzy przeprowadzili trening miotaczy i łapaczy oraz trening specjalistyczny i trening elementów gry obronnej w tym poruszanie się zawodników w obronie, chwyty piłki, piłka Fly-Out. Następnie po ciężkiej pracy na treningach zorganizowaliśmy dla zawodników wyjście na zakupy i do pizzerii. Pozdrawiam serdecznie  wraz z kadrą i zawodnikami  oraz zapraszam na kolejne relacje z życia obozu sportowego w Korbielowie.

Aleksander Wysoczyński  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

“Mój pierwszy trening”“Mój pierwszy trening”

Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI