MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️

MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️ post thumbnail image

MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️

Kolejne dwie wygrane na zapleczu Ekstraklasy zanotowała wczoraj druga drużyna seniorów MKS Ekobud Stali Kutno.
 
Kutnianie w niedzielę dwukrotnie pokonali
UKS Dęby Osielsko 2️⃣2️⃣:4️⃣ oraz 1️⃣0️⃣:6️⃣.
☄️| W pierwszym meczu pięknym odbiciem za siatkę popisał się Kacper Cichowski.
 
Nasi zawodnicy z bilansem 6️⃣:0️⃣ pozostają niepokonani na tym szczeblu rozgrywek.
Skład zespołu:
Kacper Cichowski, Oskar Frątczak, Bartosz Ciesielski, Michał Zielak, Wojciech Zagawa, Tobiasz Światłowski, Michał Nowicki, Eryk Kieruńczak, Piotr Swyszcz, Adam Wojciechowski, Cezary Szymański oraz Artur Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022

W dniu 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował dla najmłodszych zawodników „Mikołajki”. Odbył się specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu

“Bajkowe Skrzaty”“Bajkowe Skrzaty”

W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”. Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. Podczas dwudniowego