MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️

MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️ post thumbnail image

MKS Ekobud Stal Kutno II Zwycięzcą 1 Ligi Baseballu PZBall – Polish Baseball & Softball Federation ‼️

Kolejne dwie wygrane na zapleczu Ekstraklasy zanotowała wczoraj druga drużyna seniorów MKS Ekobud Stali Kutno.
 
Kutnianie w niedzielę dwukrotnie pokonali
UKS Dęby Osielsko 2️⃣2️⃣:4️⃣ oraz 1️⃣0️⃣:6️⃣.
☄️| W pierwszym meczu pięknym odbiciem za siatkę popisał się Kacper Cichowski.
 
Nasi zawodnicy z bilansem 6️⃣:0️⃣ pozostają niepokonani na tym szczeblu rozgrywek.
Skład zespołu:
Kacper Cichowski, Oskar Frątczak, Bartosz Ciesielski, Michał Zielak, Wojciech Zagawa, Tobiasz Światłowski, Michał Nowicki, Eryk Kieruńczak, Piotr Swyszcz, Adam Wojciechowski, Cezary Szymański oraz Artur Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener

Ferie zimoweFerie zimowe

Pierwszy dzień ferii zimowych, sobota 14 stycznia nasi zawodnicy drużyn młodzieżowych wyruszyli do Korbielowa k/Żywca  na obóz sportowy. Po przybyciu na miejsce po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku trenerzy od razu przystąpili do realizacji planu szkoleniowego. Sobota upłynęła pod hasłem „dbamy