Stal Kutno vs Centaury Warszawa 04 06 2023 – Ekstraliga – zdjęcia

Stal Kutno vs Centaury Warszawa 04 06 2023 – Ekstraliga – zdjęcia post thumbnail image

Stal Kutno vs Centaury Warszawa 04.06.2023 – Ekstraliga – zdjęcia

DWIE WYGRANE 

Ekobud Stal Kutno 6:5 Centaury Warszawa

Ekobud Stal Kutno 24:2 Centaury Warszawa

Grand Slam Jakub Wojtczak

Chcemy podziękować wszystkim kibicom którzy wspierali nas dzisiaj na trybunach 
Za tydzień gramy na wyjeździe z Gepardy Żory

Fotorelacja z meczu MKS Ekobud Stal BiS Kutno – WUBK Centaury Warszawa

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Kula za cudowne zdjęcia i prosimy o więcej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI

W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W dniach 2-4.10.2020 na boiskach baseballowych Małej Ligi odbędzie się Puchar Polski Seniorów oraz turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Terminarz Pucharu Polski 02.10 o 12:30 odbędą się dwa mecze Gepardy Żory – Piraci Władysławowo oraz Dęby Osielsko –

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został