KOLEJKA LIGOWA – 26.07.2020R.

KOLEJKA LIGOWA – 26.07.2020R. post thumbnail image
W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana IV kolejka Ekstraligi Baseballu.
 
Najciekawiej zapowiada się pojedynek Stali Kutno i Silesii Rybnik. Mistrz Polski po dwóch porażkach na własnym boisku będzie chciał wrócić na drogę zwycięstwa . Podbudowana dwoma zwycięstwami Silesia Rybnik na pewno będzie ciężkim przeciwnikiem na własnym terenie. Barons Wrocław podejmą na własnym boisku Centaury Warszawa Zespół ze stolicy niespodziewanie przegrał oba mecze z Gepardami z Żor. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście drużyna gospodarza, w której szeregach graja zawodnicy z ligi niemieckiej. Trzecią parę tworzą Dęby Osielsko i Gepardy Żory. Osielszczanie po bardzo wyrównanych meczach w Rybniku zanotowali dwie porażki i jeśli chcą myśleć o utrzymaniu kontaktu z czołówką muszą wygrać oba mecze. Gepardy po zwycięstwie nad drużyną z Warszawy napewno uwierzyli w siebie. To bardzo młody zespół oparty głównie na zdolnej młodzieży z drużny juniorów posiadający bardzo doświadczonego  trenera, Arkadiusza Żukowskiego.III KOLEJKA
 

Rybnik, godz. 11.00 KS „SILESIA” Rybnik – MKS „STAL” BiS Kutno

Sędziowie: Kosak Tomasz, Mańkowski Marcin sędzia techniczny: Margol – Król Joanna.

Wrocław, godz. 11.00 KS „BASEBALL” Wrocław – WUKB „CENTAURY” Warszawa

Sędziowie: Adamiec Dariusz, Szmid Marcin, sędzia techniczny: Becela Agata.

Żory, godz. 11.00 BUKS „GEPARDY” Żory – KWK Construction UKS „DĘBY” Osielsko

Sędziowie: Fojcik Adam, Kolenda Bogdan, sędzia techniczny: Rosół Marysia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został

Komary nas nie pokonają :)Komary nas nie pokonają :)

Komary nas nie pokonają 🙂   Tak należy podsumować ostatnie zajęcia z programu “Mój pierwszy trening”.   Za nami kolejny trening baseballowy dla najmłodszych. Nasi podopieczni coraz lepiej rzucają, łapią oraz odbijają piłkę. Rozegraliśmy  wewnętrzny