KOLEJKA LIGOWA – 26.07.2020R.

KOLEJKA LIGOWA – 26.07.2020R. post thumbnail image
W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana IV kolejka Ekstraligi Baseballu.
 
Najciekawiej zapowiada się pojedynek Stali Kutno i Silesii Rybnik. Mistrz Polski po dwóch porażkach na własnym boisku będzie chciał wrócić na drogę zwycięstwa . Podbudowana dwoma zwycięstwami Silesia Rybnik na pewno będzie ciężkim przeciwnikiem na własnym terenie. Barons Wrocław podejmą na własnym boisku Centaury Warszawa Zespół ze stolicy niespodziewanie przegrał oba mecze z Gepardami z Żor. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście drużyna gospodarza, w której szeregach graja zawodnicy z ligi niemieckiej. Trzecią parę tworzą Dęby Osielsko i Gepardy Żory. Osielszczanie po bardzo wyrównanych meczach w Rybniku zanotowali dwie porażki i jeśli chcą myśleć o utrzymaniu kontaktu z czołówką muszą wygrać oba mecze. Gepardy po zwycięstwie nad drużyną z Warszawy napewno uwierzyli w siebie. To bardzo młody zespół oparty głównie na zdolnej młodzieży z drużny juniorów posiadający bardzo doświadczonego  trenera, Arkadiusza Żukowskiego.III KOLEJKA
 

Rybnik, godz. 11.00 KS „SILESIA” Rybnik – MKS „STAL” BiS Kutno

Sędziowie: Kosak Tomasz, Mańkowski Marcin sędzia techniczny: Margol – Król Joanna.

Wrocław, godz. 11.00 KS „BASEBALL” Wrocław – WUKB „CENTAURY” Warszawa

Sędziowie: Adamiec Dariusz, Szmid Marcin, sędzia techniczny: Becela Agata.

Żory, godz. 11.00 BUKS „GEPARDY” Żory – KWK Construction UKS „DĘBY” Osielsko

Sędziowie: Fojcik Adam, Kolenda Bogdan, sędzia techniczny: Rosół Marysia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

“Bajkowe Skrzaty”“Bajkowe Skrzaty”

W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”. Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. Podczas dwudniowego