Finał Pucharu Polski seniorów 2020.

Finał Pucharu Polski seniorów 2020. post thumbnail image
17.10.2020 w Kutnie na Stadionie Stana Musiała został rozegrany finał Pucharu Polski seniorów 2020. Było to zaległe spotkanie  ponieważ  obie drużyny spotkały się już 4.10.2020  aby rozegrać finałowe spotkanie. Wtedy jednak pogoda nie pozwoliła na rozegranie meczu i sędziowie zdecydowali o odwołaniu spotkania. Mecz finałowy pomiędzy Stalą Kutno a Dębami Osielsko rozpoczął  się planowo o godzinie 12:00. Nasza drużyna okazała się lepsza i pokonała Dęby Osielsko 4:1.
!!! Po raz drugi z rzędu zdobyliśmy Puchar Polski !!! BRAWO
 
Zwycięska drużyna:
 
Artur Wojtczak Trener, Kacper Kamiński 13 CF, Gracjan Bielecki 40 RF, Maciej Wróblewski 22 LF, P,  DH Mateusz SERAFIN 17 1B, C Radosław JÓŹWIAK 9 P, C Bartłomiej Kopański 4 C, Robert Matecki 34 1B, Tobiasz Światłowski 55 1B, Wojciech Zagawa 6 2B, Jakub Wojtczak 23 SS, P Jakub
Nadolski 27, P Krzysztof Piotrowski 57 1B,3B Kacper Cichowski 45 RF, Mikołaj Stańdo 14 CF, Michał Nowicki 16 RF, Dominik Gajdziński 24 LF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Gala SportuGala Sportu

W Kutnowskim Domu Kultury odbyła się Gala Sportu. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów i organizatorów, którzy osiągali dobre wyniki w roku 2022 tym samym przyczyniając się do promowania naszego Miasta Róż.  Nagrody wręczali m.in Prezydent

“Bajkowe Skrzaty”“Bajkowe Skrzaty”

W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”. Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. Podczas dwudniowego