Finał Pucharu Polski seniorów 2020.

Finał Pucharu Polski seniorów 2020. post thumbnail image
17.10.2020 w Kutnie na Stadionie Stana Musiała został rozegrany finał Pucharu Polski seniorów 2020. Było to zaległe spotkanie  ponieważ  obie drużyny spotkały się już 4.10.2020  aby rozegrać finałowe spotkanie. Wtedy jednak pogoda nie pozwoliła na rozegranie meczu i sędziowie zdecydowali o odwołaniu spotkania. Mecz finałowy pomiędzy Stalą Kutno a Dębami Osielsko rozpoczął  się planowo o godzinie 12:00. Nasza drużyna okazała się lepsza i pokonała Dęby Osielsko 4:1.
!!! Po raz drugi z rzędu zdobyliśmy Puchar Polski !!! BRAWO
 
Zwycięska drużyna:
 
Artur Wojtczak Trener, Kacper Kamiński 13 CF, Gracjan Bielecki 40 RF, Maciej Wróblewski 22 LF, P,  DH Mateusz SERAFIN 17 1B, C Radosław JÓŹWIAK 9 P, C Bartłomiej Kopański 4 C, Robert Matecki 34 1B, Tobiasz Światłowski 55 1B, Wojciech Zagawa 6 2B, Jakub Wojtczak 23 SS, P Jakub
Nadolski 27, P Krzysztof Piotrowski 57 1B,3B Kacper Cichowski 45 RF, Mikołaj Stańdo 14 CF, Michał Nowicki 16 RF, Dominik Gajdziński 24 LF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.