STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!! post thumbnail image

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

Zawodnicy Kutnowskiego klubu wygrali dwa pierwsze mecze, które rozgrywane były 18-19.09.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie. Do zdobycia Mistrzostwa Polski brakuje  już tylko jednej wygranej. Sobotnie, pierwsze spotkanie zostało przerwane w 7 zmianie z powodu złych warunków atmosferycznych. Na tablicy wyników był remis 5:5. Ostatnie dwie zmiany zostały dograne w niedzielę o godzinie 11:00. Górą byli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 6:5, a punkt na wagę zwycięstwa zdobył Gracjan Bielecki. Home Runem w tym meczu popisał się Mateusz Serafin.

Niedziela spotkanie odbyło się już bez żadnych przerw. Mimo słabego początku (1:4) Kutnowska Stal odrobiła straty i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 9 do 7. W tym meczu nasi zawodnicy dwukrotnie wybili piłkę po za płot Home runowy, a autorami tych odbić byli Robert Matecki oraz Jakub Wojtczak.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września o godzinie 14:00 w Rybniku. Ewentualny 4 mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 12.00 także na boisku Silesi Rybnik.

Wierzymy jednak, że rywalizacja zakończy się na 3 spotkaniach i zawodnicy Stali powrócą do Kutna jako Mistrzowie Polski – czego im serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Treningi Baseball dla dzieciTreningi Baseball dla dzieci

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS

Nadzieje olimpijskieNadzieje olimpijskie

Powołana w ramach programu “Nadzieje olimpijskie”,  kadra narodowa kategorii U12 8.08.2021 wyjechała na swoje pierwsze zawody. w dniach 10-14.08 w belgijskiej miejscowości Mortsel rozgrywane będą Mistrzostwa Europy U12. Polska zagra w grupie A przeciwko drużynom: Włoch, Czech, Węgier oraz Francji. Jesteśmy