STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!! post thumbnail image

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

Zawodnicy Kutnowskiego klubu wygrali dwa pierwsze mecze, które rozgrywane były 18-19.09.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie. Do zdobycia Mistrzostwa Polski brakuje  już tylko jednej wygranej. Sobotnie, pierwsze spotkanie zostało przerwane w 7 zmianie z powodu złych warunków atmosferycznych. Na tablicy wyników był remis 5:5. Ostatnie dwie zmiany zostały dograne w niedzielę o godzinie 11:00. Górą byli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 6:5, a punkt na wagę zwycięstwa zdobył Gracjan Bielecki. Home Runem w tym meczu popisał się Mateusz Serafin.

Niedziela spotkanie odbyło się już bez żadnych przerw. Mimo słabego początku (1:4) Kutnowska Stal odrobiła straty i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 9 do 7. W tym meczu nasi zawodnicy dwukrotnie wybili piłkę po za płot Home runowy, a autorami tych odbić byli Robert Matecki oraz Jakub Wojtczak.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września o godzinie 14:00 w Rybniku. Ewentualny 4 mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 12.00 także na boisku Silesi Rybnik.

Wierzymy jednak, że rywalizacja zakończy się na 3 spotkaniach i zawodnicy Stali powrócą do Kutna jako Mistrzowie Polski – czego im serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Komary nas nie pokonają :)Komary nas nie pokonają :)

Komary nas nie pokonają 🙂   Tak należy podsumować ostatnie zajęcia z programu “Mój pierwszy trening”.   Za nami kolejny trening baseballowy dla najmłodszych. Nasi podopieczni coraz lepiej rzucają, łapią oraz odbijają piłkę. Rozegraliśmy  wewnętrzny

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener

“Mój pierwszy trening”“Mój pierwszy trening”

Rośniemy w siłę !!! – tak można podsumować dzisiejsze zajęcia z cyklu “Mój pierwszy trening”. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na treningu pojawiło się jeszcze więcej dzieci niż na wtorkowym treningu. Nie zawiedli “stali uczestnicy” BRAWO :).  Na

We Wrocławiu na remis.We Wrocławiu na remis.

We Wrocławiu na remis. Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej