STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!! post thumbnail image

STAL KUTNO O KROK OD MISTRZOSTWA POLSKI W BASEBALLU!!!

Zawodnicy Kutnowskiego klubu wygrali dwa pierwsze mecze, które rozgrywane były 18-19.09.2021 na stadionie Stana Musiała w Kutnie. Do zdobycia Mistrzostwa Polski brakuje  już tylko jednej wygranej. Sobotnie, pierwsze spotkanie zostało przerwane w 7 zmianie z powodu złych warunków atmosferycznych. Na tablicy wyników był remis 5:5. Ostatnie dwie zmiany zostały dograne w niedzielę o godzinie 11:00. Górą byli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 6:5, a punkt na wagę zwycięstwa zdobył Gracjan Bielecki. Home Runem w tym meczu popisał się Mateusz Serafin.

Niedziela spotkanie odbyło się już bez żadnych przerw. Mimo słabego początku (1:4) Kutnowska Stal odrobiła straty i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 9 do 7. W tym meczu nasi zawodnicy dwukrotnie wybili piłkę po za płot Home runowy, a autorami tych odbić byli Robert Matecki oraz Jakub Wojtczak.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września o godzinie 14:00 w Rybniku. Ewentualny 4 mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 12.00 także na boisku Silesi Rybnik.

Wierzymy jednak, że rywalizacja zakończy się na 3 spotkaniach i zawodnicy Stali powrócą do Kutna jako Mistrzowie Polski – czego im serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

“Bajkowe Skrzaty”“Bajkowe Skrzaty”

W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”. Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. Podczas dwudniowego