Puchar Polski zostaje w Kutnie !!!

Puchar Polski zostaje w Kutnie !!! post thumbnail image

Puchar Polski zostaje w Kutnie !!!

Trzeci raz z rzędu nasza kutnowska drużyna wywalczyła Puchar Polski. 

Finałowy turniej został rozegrany 27-29.08.2021 w Kutnie na stadionie Stana Musiała.

W ciągu całego turnieju drużyna Stali Kutno rozegrała 3 spotkania (26 zmian) i odniosła 3 zwycięstwa.

Stal Kutno – Centaury Warszawa 15:05

Stal Kutno – Silesia Rybnik 08:07

Stal Kutni – Barons Wrocław 03-02.

Mecze obfitowały w wiele emocjonujących momentów, która na żywo oglądała spora grupa kibiców.

Kibiców, którzy w doskonałym stylu dopingowali kutnowskie lwy. Nie zabrakło także tak bardzo lubianych przez nich Home Run-ów czyli odbić poza granicę boiska. Dokonali tego: Dominik Gajdziński, Gracjan Bielecki oraz dwukrotnie Jakub Wojtczak.

Zdjęcie: Anna Krawczyk

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.