Puchar Polski zostaje w Kutnie !!!

Puchar Polski zostaje w Kutnie !!! post thumbnail image

Puchar Polski zostaje w Kutnie !!!

Trzeci raz z rzędu nasza kutnowska drużyna wywalczyła Puchar Polski. 

Finałowy turniej został rozegrany 27-29.08.2021 w Kutnie na stadionie Stana Musiała.

W ciągu całego turnieju drużyna Stali Kutno rozegrała 3 spotkania (26 zmian) i odniosła 3 zwycięstwa.

Stal Kutno – Centaury Warszawa 15:05

Stal Kutno – Silesia Rybnik 08:07

Stal Kutni – Barons Wrocław 03-02.

Mecze obfitowały w wiele emocjonujących momentów, która na żywo oglądała spora grupa kibiców.

Kibiców, którzy w doskonałym stylu dopingowali kutnowskie lwy. Nie zabrakło także tak bardzo lubianych przez nich Home Run-ów czyli odbić poza granicę boiska. Dokonali tego: Dominik Gajdziński, Gracjan Bielecki oraz dwukrotnie Jakub Wojtczak.

Zdjęcie: Anna Krawczyk

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Treningi Baseball dla dzieciTreningi Baseball dla dzieci

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS