Puchar Polski Seniorów w Baseballu 2021 

Puchar Polski Seniorów w Baseballu 2021  post thumbnail image

 HARMONOGRAM TURNIEJU

PIĄTEK

12.00 Barons Wrocław – Gepardy Żory

12.30 Silesia Rybnik – Dęby Osielsko

16.30 Stal Kutno – Centaury Warszawa

SOBOTA

11.00 Dragons Warszawa – Barons/Gepardy

14.00 Stal/Centaury – Silesia/Dęby
 

NIEDZIELA  12.00FINAŁ

 

Zważając na fatalną prognozę pogody godziny spotkań mogą ulec zmianie.
Zapraszamy na obiekty Małej Ligi 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.

We Wrocławiu na remis.We Wrocławiu na remis.

We Wrocławiu na remis. Po dwóch bardzo wyrównanych spotkaniach Nasza drużyna ostatecznie przywiozła jedną wygraną. W pierwszym meczu kolejną wygraną na górce miotacza zanotował Jakub Nadolski który pozwolił przeciwnikom na zdobycie tylko dwóch punktów. Zespołowa gra w ataku całej

MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023

🏆MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023! 🏆   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym.   ✅Z nami możesz:   ⚾ dobrze się