Puchar Polski Seniorów w Baseballu 2021 

Puchar Polski Seniorów w Baseballu 2021  post thumbnail image

 HARMONOGRAM TURNIEJU

PIĄTEK

12.00 Barons Wrocław – Gepardy Żory

12.30 Silesia Rybnik – Dęby Osielsko

16.30 Stal Kutno – Centaury Warszawa

SOBOTA

11.00 Dragons Warszawa – Barons/Gepardy

14.00 Stal/Centaury – Silesia/Dęby
 

NIEDZIELA  12.00FINAŁ

 

Zważając na fatalną prognozę pogody godziny spotkań mogą ulec zmianie.
Zapraszamy na obiekty Małej Ligi 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022

W dniu 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował dla najmłodszych zawodników „Mikołajki”. Odbył się specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu

“Bajkowe Skrzaty”“Bajkowe Skrzaty”

W dniach 25-26 września MKS Stal BiS Kutno oraz Grunwaldzkie Gromady Zuchowe “Bajkowe Skrzaty” organizują wyjątkowy biwak “Baseballowe love”. Zdarzenie to będzie miało miejsce na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. Podczas dwudniowego