MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna przyjezdna która już w pierwszej zmianie objęła prowadzenie 1 : 0. Taki wynik utrzymywał się do 5 zmiany głównie za sprawą dobrze spisujących się miotaczy Macieja Wróblewskiego (Stal Kutno) oraz Ryoma Watanabe ( Silesia Rybnik). W piątej zmianie sygnał do ataku dał Wojciech Zagawa który odbił jedno bazowego hita. W skutek odbicia Jakuba Wojtczaka i błędu obrony Silesii punkt remisowy zdobył w/w Wojtek. Punkt na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Wojtczak
po asyscie swojego brata Artura. W drugim spotkaniu nasza drużyna nie pozwoliła na zbyt wiele przeciwnikom pewnie wygrywając 8 do 1. Świetnie na górce miotacza spisał się Radosław Jóźwiak a w ataku z trzema hitami zdecydowanie wyróżnił się Kacper Kamiński.
 
Skład drużyny
Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Gracjan Bielecki, Radosław Jóźwiak, Mateusz Serafin, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Bartłomiej Kopański, Tobiasz Światłowski, Michał Nowicki, Robert Matecki, Kacper Cichowski, Artur Wojtczak (grający trener).

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU