Dwumecz z Silesia Rybnik

Dwumecz z Silesia Rybnik post thumbnail image
MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna przyjezdna która już w pierwszej zmianie objęła prowadzenie 1 : 0. Taki wynik utrzymywał się do 5 zmiany głównie za sprawą dobrze spisujących się miotaczy Macieja Wróblewskiego (Stal Kutno) oraz Ryoma Watanabe ( Silesia Rybnik). W piątej zmianie sygnał do ataku dał Wojciech Zagawa który odbił jedno bazowego hita. W skutek odbicia Jakuba Wojtczaka i błędu obrony Silesii punkt remisowy zdobył w/w Wojtek. Punkt na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Wojtczak
po asyscie swojego brata Artura. W drugim spotkaniu nasza drużyna nie pozwoliła na zbyt wiele przeciwnikom pewnie wygrywając 8 do 1. Świetnie na górce miotacza spisał się Radosław Jóźwiak a w ataku z trzema hitami zdecydowanie wyróżnił się Kacper Kamiński.
 
Skład drużyny
Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Gracjan Bielecki, Radosław Jóźwiak, Mateusz Serafin, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Bartłomiej Kopański, Tobiasz Światłowski, Michał Nowicki, Robert Matecki, Kacper Cichowski, Artur Wojtczak (grający trener).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Puchar trafił do Kutna!!!Puchar trafił do Kutna!!!

Puchar trafił do Kutna!!! Młodzieżowa drużyna Stali Kutno U12 nie mogła sobie wymarzyć lepszego udziału w Pucharze Polski U12 2021. Turniej odbywał się w dniach 5-6.07.2021 w Działdowie. Udział wzięły 4 drużyny: Stal Kutno, Rawa Katowice, Barons Wrocław oraz Gepardy

ŻyczeniaŻyczenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem,