Dwumecz z Silesia Rybnik

Dwumecz z Silesia Rybnik post thumbnail image
MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna przyjezdna która już w pierwszej zmianie objęła prowadzenie 1 : 0. Taki wynik utrzymywał się do 5 zmiany głównie za sprawą dobrze spisujących się miotaczy Macieja Wróblewskiego (Stal Kutno) oraz Ryoma Watanabe ( Silesia Rybnik). W piątej zmianie sygnał do ataku dał Wojciech Zagawa który odbił jedno bazowego hita. W skutek odbicia Jakuba Wojtczaka i błędu obrony Silesii punkt remisowy zdobył w/w Wojtek. Punkt na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Wojtczak
po asyscie swojego brata Artura. W drugim spotkaniu nasza drużyna nie pozwoliła na zbyt wiele przeciwnikom pewnie wygrywając 8 do 1. Świetnie na górce miotacza spisał się Radosław Jóźwiak a w ataku z trzema hitami zdecydowanie wyróżnił się Kacper Kamiński.
 
Skład drużyny
Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Krzysztof Piotrowski, Wojciech Zagawa, Gracjan Bielecki, Radosław Jóźwiak, Mateusz Serafin, Dominik Gajdziński, Kacper Kamiński, Bartłomiej Kopański, Tobiasz Światłowski, Michał Nowicki, Robert Matecki, Kacper Cichowski, Artur Wojtczak (grający trener).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023

🏆MKS Stal BiS Kutno rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat na sezon 2022-2023! 🏆   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym.   ✅Z nami możesz:   ⚾ dobrze się

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.