Mistrzostwa Polski Juniorów 2020.

Mistrzostwa Polski Juniorów 2020. post thumbnail image
10 października na stadionie Stana Musiała w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 2020.
W turnieju rozgrywanym w systemie “każdy z każdym” spotkały się drużyny MKS Stal BiS Kutno, BUKS Gepardy Żory oraz UKS Centaury Warszawa. Pierwsze spotkania o godzinie 9:00 rozegrała nasza drużyna Stal Kutno oraz Gepardy Żory. Wynik tego spotkania to 13:1 dla drużyny z Żor. Kolejne spotkanie odbyło się o godzinie 12:00 pomiędzy Stalą Kutno a Centaurami z Warszawy. To spotkanie także   zakończyło się na niekorzyść naszej drużyny i przegraliśmy 12:2. Trzeci mecz był meczem w którym poznaliśmy mistrza i wicemistrza. Spotkanie Gepardów z Centaurami rozpoczęło się o godzinie 14:30. Po bardzo intensywnej i obfitującej w niesamowite zagrania grze   Gepardy pokonały Centaury 4:0. Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Juniorów 2020
Złoty medal  – Gepardy Żory
Srebrny medal  – Centaury Warszawa
Brązowy medal  – Stal Kutno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022BASEBALLOWE MIKOŁAJKI 2022

W dniu 7 grudnia MKS Stal BiS Kutno zorganizował dla najmłodszych zawodników „Mikołajki”. Odbył się specjalny trening współprowadzony przez trenerów grup młodzieżowych oraz zawodników drużyny MKS Ekobud Stal Kutno – Mistrza Polski Seniorów w baseballu

Gala SportuGala Sportu

W Kutnowskim Domu Kultury odbyła się Gala Sportu. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów i organizatorów, którzy osiągali dobre wyniki w roku 2022 tym samym przyczyniając się do promowania naszego Miasta Róż.  Nagrody wręczali m.in Prezydent