Mistrzostwa Polski Juniorów 2020.

Mistrzostwa Polski Juniorów 2020. post thumbnail image
10 października na stadionie Stana Musiała w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 2020.
W turnieju rozgrywanym w systemie “każdy z każdym” spotkały się drużyny MKS Stal BiS Kutno, BUKS Gepardy Żory oraz UKS Centaury Warszawa. Pierwsze spotkania o godzinie 9:00 rozegrała nasza drużyna Stal Kutno oraz Gepardy Żory. Wynik tego spotkania to 13:1 dla drużyny z Żor. Kolejne spotkanie odbyło się o godzinie 12:00 pomiędzy Stalą Kutno a Centaurami z Warszawy. To spotkanie także   zakończyło się na niekorzyść naszej drużyny i przegraliśmy 12:2. Trzeci mecz był meczem w którym poznaliśmy mistrza i wicemistrza. Spotkanie Gepardów z Centaurami rozpoczęło się o godzinie 14:30. Po bardzo intensywnej i obfitującej w niesamowite zagrania grze   Gepardy pokonały Centaury 4:0. Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Juniorów 2020
Złoty medal  – Gepardy Żory
Srebrny medal  – Centaury Warszawa
Brązowy medal  – Stal Kutno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.

Kolejny dzień obozu za NamiKolejny dzień obozu za Nami

Kolejny dzień obozu za Nami. Podczas dzisiejszego treningu przedpołudniowego trenerzy skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych poprawiających szybkość i zwinność/,w drugiej części treningu doskonalone były elementy gry obronnej w tym technika rzutów i chwytów piłki, techniki