10 października na stadionie Stana Musiała w Kutnie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 2020.
W turnieju rozgrywanym w systemie “każdy z każdym” spotkały się drużyny MKS Stal BiS Kutno, BUKS Gepardy Żory oraz UKS Centaury Warszawa. Pierwsze spotkania o godzinie 9:00 rozegrała nasza drużyna Stal Kutno oraz Gepardy Żory. Wynik tego spotkania to 13:1 dla drużyny z Żor. Kolejne spotkanie odbyło się o godzinie 12:00 pomiędzy Stalą Kutno a Centaurami z Warszawy. To spotkanie także   zakończyło się na niekorzyść naszej drużyny i przegraliśmy 12:2. Trzeci mecz był meczem w którym poznaliśmy mistrza i wicemistrza. Spotkanie Gepardów z Centaurami rozpoczęło się o godzinie 14:30. Po bardzo intensywnej i obfitującej w niesamowite zagrania grze   Gepardy pokonały Centaury 4:0. Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Juniorów 2020
Złoty medal  – Gepardy Żory
Srebrny medal  – Centaury Warszawa
Brązowy medal  – Stal Kutno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *