Niedziela 18.10.2020 okazała się pochmurna, deszczowa, bardzo zimna ale bardzo szczęśliwa dla kutnowskich drużyn baseballowych.

Właśnie w tę niedzielę nasze drużyny rozgrywały mecze w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Baseballu oraz Softballu
 
Seniorzy rozegrali zaległy dwumecz Ekstraligi z drużyną  Dębów Osielsko. Nasi panowie w składzie Jakub Nadolski, Krzysztof Piotrowski, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Dominik Gajdziński, Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Konrad Bielecki nie dali szans drużynie z Osielska i pokonali ich 12:0 oraz 10:4. Swoje spotkania w ramach 1 Ligi rozgrywali młodsi adepci baseballu. Nasza drużyna spotkała się z  Dragons Warszawa. Drużyny podzieliły się punktami . Pierwszy mecz wygrała Stal Kutno 13:9. Drugie spotkanie na korzyść Warszawy 8:9.Drużynę w spotkaniach 1 Ligi reprezentowali: Kacper Cichowski, Mikołaj Stańdo, Bartłomiej Kopański, Tobiasz Światłowski, Wojciech Zagawa, Oskar Frątczak, Eryk Kieruńczak, Piotr Swyszcz, Tymon Niezgoda, Michał Nowicki, Michał Zielak, Artur Wojtczak – trener.
 
Obu naszym drużynom bardzo gratulujemy i jesteśmy pod wielkim wrażeniem ducha walki mimo tak niedogodnych warunków pogodowych.

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU