“Zwycięska niedziela Stali Kutno”

“Zwycięska niedziela Stali Kutno” post thumbnail image
Niedziela 18.10.2020 okazała się pochmurna, deszczowa, bardzo zimna ale bardzo szczęśliwa dla kutnowskich drużyn baseballowych.

Właśnie w tę niedzielę nasze drużyny rozgrywały mecze w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Baseballu oraz Softballu
 
Seniorzy rozegrali zaległy dwumecz Ekstraligi z drużyną  Dębów Osielsko. Nasi panowie w składzie Jakub Nadolski, Krzysztof Piotrowski, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Dominik Gajdziński, Maciej Wróblewski, Jakub Wojtczak, Mateusz Serafin, Radosław Jóźwiak, Konrad Bielecki nie dali szans drużynie z Osielska i pokonali ich 12:0 oraz 10:4. Swoje spotkania w ramach 1 Ligi rozgrywali młodsi adepci baseballu. Nasza drużyna spotkała się z  Dragons Warszawa. Drużyny podzieliły się punktami . Pierwszy mecz wygrała Stal Kutno 13:9. Drugie spotkanie na korzyść Warszawy 8:9.Drużynę w spotkaniach 1 Ligi reprezentowali: Kacper Cichowski, Mikołaj Stańdo, Bartłomiej Kopański, Tobiasz Światłowski, Wojciech Zagawa, Oskar Frątczak, Eryk Kieruńczak, Piotr Swyszcz, Tymon Niezgoda, Michał Nowicki, Michał Zielak, Artur Wojtczak – trener.
 
Obu naszym drużynom bardzo gratulujemy i jesteśmy pod wielkim wrażeniem ducha walki mimo tak niedogodnych warunków pogodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Slow Pitch.Slow Pitch.

29.08.2020 był dniem w którym po długiej przerwie do Kutna zawitał ponownie Slow Pitch.  Zainteresowanie tym spotkaniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i niestety zmuszeni byliśmy ograniczyć listę uczestników. Pełni obaw oraz pełni wiary w powodzenie tego wydarzenia rozpoczęliśmy

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.

Puchar trafił do Kutna!!!Puchar trafił do Kutna!!!

Puchar trafił do Kutna!!! Młodzieżowa drużyna Stali Kutno U12 nie mogła sobie wymarzyć lepszego udziału w Pucharze Polski U12 2021. Turniej odbywał się w dniach 5-6.07.2021 w Działdowie. Udział wzięły 4 drużyny: Stal Kutno, Rawa Katowice, Barons Wrocław oraz Gepardy