Wakacje z baseballem i softballem

Wakacje z baseballem i softballem post thumbnail image
Wakacje z baseballem i softballem.Każdy wtorek i czwartek od 15:30 do 17:30 na stadionach baseballowych Malej Ligi.
 
Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 7-15 lat.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Struktuty Klubu MKS STALStruktuty Klubu MKS STAL

MKS STAL BIS KUTNO Wyszyńskiego 11 , I piętro ,lok nr 101, 99-300 Kutno   Zarząd klubu Imię i Nazwisko nr tel. adres email funkcja Łukasz Blichiewicz 609-900-913 L.BLICHIEWICZ@stalkutno.pl Prezes Zarządu Aleksander Wysoczyński 602-701-228 a.wysoczynski@stalkutno.pl

WEEKENDOWI ZWYCIĘZCYWEEKENDOWI ZWYCIĘZCY

W zeszły weekend obyły się trzydniowe zmagania młodych basebalistów i softbalistek, którzy w ramach “Weekendu z baseballem” rozegrali turniej eliminacyjny Małej Ligi Baseballu, Puchar Polski U12, a dziewczęta w kat. U16 rywalizowały o Mistrzostwo Polski. Puchar Polski w kategorii U12 zdobyła