Druga tura Polskiej Ligi Softballu Kobiet

Druga tura Polskiej Ligi Softballu Kobiet post thumbnail image

W miniony weekend rozegraliśmy drugą turę Polskiej Ligi Softballu Kobiet. W sobotę zmierzyliśmy się z warszawską drużyną Warsaw Diamonds wygrywają 7:4. W niedzielę po zaciętej walce ulegliśmy drużynom z „Hrabinom” z Wrocławia (2:9) oraz Gepardom z Żor (8:11). Weekendowy bilas 1 wygrana i 2 porażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018Mistrzostwa Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018

Zawodniczki z Kutna biorące udział w Mistrzostwach Europy w softballu w kategorii U19 – Staranzano, Włochy 15-21 lipiec 2018 Karolina Florczak Kinga Maciaszek Samanta Brulińska Julia Lewandowska Natalia Bobrzak Wiktoria Kieszkowska.  link do turnieju  http://competition.europeansoftball.org/2018/staranzano/mobile/schedule.php

Kolejka PLSKKolejka PLSK

14 kwietnia 2019r. drużyna seniorek kutnowskiej “Stali” rozegrała ostatni mecz w pierwszej kolejce Polskiej Ligi Softballu Kobiet. Tym razem dziewczyny zmierzyły się z Warszawskimi Diamentami. Dzięki ciężkiej pracy udało im się zwyciężyć 7:4, jednak