Dwie wygrane w V kolejce Ekstraligi Baseballu MKSu Ekobud Stali Kutno.

Dwie wygrane w V kolejce Ekstraligi Baseballu MKSu Ekobud Stali Kutno. post thumbnail image
 
Aktualni mistrzowie Polski nie dali szans Barons Wrocław zwyciężając dwukrotnie 10:0.
 
Kutnianie w obydwu meczach zdominowali Wrocławian w każdym elemencie baseballowego rzemiosła. 
W pierwszym meczu świetnym odbiciem popisał się Gracjan Bielecki który zaliczył tzw. ” Inside The Park Home Run”. Na górce miotacza doskonałe zawody rozegrał Radosław Zajda, który nie pozwolił Baronom na zdobycie choćby jednego punktu. W 6 zmianie meczu kutnianie uzyskali 10 punktową przewagę co pozwoliło zakończyć mecz wynikiem 10:0.
 
Drugi mecz miał bardzo podobny przebieg co pierwszy.
Świetna gra na górce miotacza tym razem Kiryla Kazlouskyego oraz skuteczne odbicia w ataku pozwoliły Ekobudowi szybko uzyskać przewagę, którą udało się utrzymać do końca meczu i ponownie wygrać także 10:0.
 
Następny mecz Kutnianie rozegrają w sobotę w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski z UKS Dęby Osielsko.
Mecz odbędzie się w Kutnie na stadionie im. Stana Musiala.
 
 
Ekobud Stal: Robert Matecki, Mateusz Serafin, Wojciech Zagawa, Kiryl Kazlousky, Artur Wojtczak, Dominik Gajdzinski, Eryk Kieruńczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Kacper Cichowski, Jakub Nadolski, Radosław Zajda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post