SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY! post thumbnail image

SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

Z powodzeniem ruszył nabór dzieci. Rozpoczął się okres adaptacji. W drużynach są nowi gracze. Trenerzy zwracają szczególna uwaga na atmosferę. Wsparcie i uwaga są ważniejsze, niż kiedykolwiek, szczególnie dla tych, którzy przyszli grać w baseball po raz pierwszy.⚾️

Na tym etapie trenerzy rozpoznają możliwości uczestników, ich poziom sprawności, biorą pod uwagę wiek oraz posiadane umiejętności, a także czerpią z ich doświadczenia i wiedzy.☺️

Takie podejście upraszcza proces adaptacji i prowadzi do dobrych wyników w przyszłości.💪

Życzymy chłopakom udanych treningów, dużo energii i fajnych rezultatów.🏆🥇

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Treningi Baseball dla dzieciTreningi Baseball dla dzieci

Wieloletnia tradycja, pasmo sukcesów w Polsce i Europie, doświadczony sztab trenerski, a przede wszystkim dobra zabawa, przyjazna atmosfera i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. To wszystko czeka na Twoje dziecko w najbardziej utytułowanym baseballowym klubie w Polsce jakim jest MKS