SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY! post thumbnail image

SEZON ZIMOWY 2022/2023 ROZPOCZĘTY!

Z powodzeniem ruszył nabór dzieci. Rozpoczął się okres adaptacji. W drużynach są nowi gracze. Trenerzy zwracają szczególna uwaga na atmosferę. Wsparcie i uwaga są ważniejsze, niż kiedykolwiek, szczególnie dla tych, którzy przyszli grać w baseball po raz pierwszy.⚾️

Na tym etapie trenerzy rozpoznają możliwości uczestników, ich poziom sprawności, biorą pod uwagę wiek oraz posiadane umiejętności, a także czerpią z ich doświadczenia i wiedzy.☺️

Takie podejście upraszcza proces adaptacji i prowadzi do dobrych wyników w przyszłości.💪

Życzymy chłopakom udanych treningów, dużo energii i fajnych rezultatów.🏆🥇

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa.

Zwycięstwo i porażka – to bilans pojedynku baseballistów MKS–u Stal BiS Kutno z Centaurami Warszawa. Oba spotkania zostały rozegrane w sobotę na stadionie im. Stanleya Musiala w Kutnie. Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu dwa punkty