Mistrzostwa Polski do lat 23

Mistrzostwa Polski do lat 23 post thumbnail image
W dniach 27 – 28 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23. W turnieju wzięły udział 3 drużyny gospodarz KWK CONSTRUCTION DĘBY OSIELSKO, CENTAURY WARSZAWA oraz MKS STAL BIS KUTNO. Sam turniej był bardzo emocjonujący. Pierwszy mecz z Centaurami miał odbyć się o 10 rano lecz trudne warunki pogodowe sprawiły że musieliśmy zacząć z 4 godzinnym opóźnieniem. Trudne warunki oraz słaba gra w ataku sprawiła że to drużyna z Warszawy cieszyła się z wygranej 8 – 1. Drugi mecz przeciwko gospodarzom był już dużo bardziej wyrównany. Świetna gra w obronie oraz doskonała dyspozycja na górce miotacza Radosława Jóźwiaka pozwoliła nam na pokonanie Dębów 3 – 2. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Skład drużyny: Konrad Bielecki, Radosław Jóźwiak, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Wojciech Zagawa, Tymon Niezgoda, Michał Zielak, Eryk Kieruńczak, Tobiasz Światłowski, Mikołaj Stańdo, Michał Nowicki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Jan Nadolski. Trenerem drużyny jest Artur Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Dwumecz z Silesia RybnikDwumecz z Silesia Rybnik

MKS STAL BIS KUTNO wicemistrzem Polski w Baseballu 2020! Aby zapewnić sobie tytuł wicemistrza Polski drużyna seniorów musiała w minioną niedzielę dwukrotnie pokonać Silesię Rybnik. Co też uczyniła! Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener