Mistrzostwa Polski do lat 23

Mistrzostwa Polski do lat 23 post thumbnail image
W dniach 27 – 28 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23. W turnieju wzięły udział 3 drużyny gospodarz KWK CONSTRUCTION DĘBY OSIELSKO, CENTAURY WARSZAWA oraz MKS STAL BIS KUTNO. Sam turniej był bardzo emocjonujący. Pierwszy mecz z Centaurami miał odbyć się o 10 rano lecz trudne warunki pogodowe sprawiły że musieliśmy zacząć z 4 godzinnym opóźnieniem. Trudne warunki oraz słaba gra w ataku sprawiła że to drużyna z Warszawy cieszyła się z wygranej 8 – 1. Drugi mecz przeciwko gospodarzom był już dużo bardziej wyrównany. Świetna gra w obronie oraz doskonała dyspozycja na górce miotacza Radosława Jóźwiaka pozwoliła nam na pokonanie Dębów 3 – 2. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Skład drużyny: Konrad Bielecki, Radosław Jóźwiak, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Wojciech Zagawa, Tymon Niezgoda, Michał Zielak, Eryk Kieruńczak, Tobiasz Światłowski, Mikołaj Stańdo, Michał Nowicki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Jan Nadolski. Trenerem drużyny jest Artur Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Slow Pitch.Slow Pitch.

29.08.2020 był dniem w którym po długiej przerwie do Kutna zawitał ponownie Slow Pitch.  Zainteresowanie tym spotkaniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i niestety zmuszeni byliśmy ograniczyć listę uczestników. Pełni obaw oraz pełni wiary w powodzenie tego wydarzenia rozpoczęliśmy

ŻyczeniaŻyczenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, obdaruje Was zdrowiem,

Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020

Kutno, 02  października  2020 roku Komunikat  z pierwszego dnia  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów młodszych – 2020  02.10.2020 zostały rozegrane 2 mecze Juniorów Młodszych. Mecz # Godzina rozpoczęcia Gospodarz Gość Boisko  # Wynik 1