Mistrzostwa Polski do lat 23

Mistrzostwa Polski do lat 23 post thumbnail image
W dniach 27 – 28 sierpnia odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23. W turnieju wzięły udział 3 drużyny gospodarz KWK CONSTRUCTION DĘBY OSIELSKO, CENTAURY WARSZAWA oraz MKS STAL BIS KUTNO. Sam turniej był bardzo emocjonujący. Pierwszy mecz z Centaurami miał odbyć się o 10 rano lecz trudne warunki pogodowe sprawiły że musieliśmy zacząć z 4 godzinnym opóźnieniem. Trudne warunki oraz słaba gra w ataku sprawiła że to drużyna z Warszawy cieszyła się z wygranej 8 – 1. Drugi mecz przeciwko gospodarzom był już dużo bardziej wyrównany. Świetna gra w obronie oraz doskonała dyspozycja na górce miotacza Radosława Jóźwiaka pozwoliła nam na pokonanie Dębów 3 – 2. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Skład drużyny: Konrad Bielecki, Radosław Jóźwiak, Dominik Gajdziński, Kacper Cichowski, Wojciech Zagawa, Tymon Niezgoda, Michał Zielak, Eryk Kieruńczak, Tobiasz Światłowski, Mikołaj Stańdo, Michał Nowicki, Bartłomiej Kopański, Oskar Frątczak, Jan Nadolski. Trenerem drużyny jest Artur Wojtczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

W NOWYM 2023 ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ZREALIZOWANIA MARZEŃ, PLANÓW ORAZ WIELU SUKCESÓW OSOBISTYCH, ZAWODOWYCH I SPORTOWYCH⚾   W IMIENIU ZARZĄDU PREZES ALEKSANDER WYSOCZYŃSKI

Puchar trafił do Kutna!!!Puchar trafił do Kutna!!!

Puchar trafił do Kutna!!! Młodzieżowa drużyna Stali Kutno U12 nie mogła sobie wymarzyć lepszego udziału w Pucharze Polski U12 2021. Turniej odbywał się w dniach 5-6.07.2021 w Działdowie. Udział wzięły 4 drużyny: Stal Kutno, Rawa Katowice, Barons Wrocław oraz Gepardy

2 dzień kadetów2 dzień kadetów

Drugi dzień treningowy  zakończyli także kadeci. Panowie są bardzo zmęczeni co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Im także życzymy wytrwałości, siły oraz wiele radości z kolejnego dnia treningowego.