04.10.2020 był ostatnim dniem turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

04.10.2020 był ostatnim dniem turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży post thumbnail image
04.10.2020 był ostatnim dniem turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Niestety niedzielę zdominowały intensywne opady deszczu, które
uniemożliwiły rozegranie obu spotkań tj. UKS Yankees Działodowo – MKS Stal BiS Kutno   – spotkanie  o 3 i 4 miejsce KS Barons Wrocław  – KS Silesia Rybnik – spotkanie o 1 i 2 miejsce. Spotkanie Działdowa z Kutnem decyzją sędziego głównego został wstępnie odroczony o 2 godziny. Po tym czasie sędzia podtrzymał decyzję o niemożliwości rozegrania spotkania . Powodem było zbyt mokre boisko.   Decyzją komisji turnieju Działdowo oraz Kutno uzyskało równorzędną 3 lokatę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i obie drużyny otrzymały brązowy medal. Drugie spotkanie Wrocławia z Rybnikiem o zdobycie 1 miejsca rozpoczął się o czasie i trwał do 2 zmiany  (wynik 12:6 dla drużyny z Wrocławia). Niestety intensywne opady deszczu doprowadziły do przerwania także drugiego spotkania.   Tu także decyzją komisji turnieju mecz został zakończony przed czasem obie drużyny uzyskały pierwszą lokatę.
 
Końcowa klasyfikacja
 
1 – KS Barons Wrocław  
 
   – KS Silesia Rybnik
 
2 –
 
3 – UKS Yankees Działodowo
 
   – MKS Stal BiS Kutno
 
4  –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Slow Pitch.Slow Pitch.

29.08.2020 był dniem w którym po długiej przerwie do Kutna zawitał ponownie Slow Pitch.  Zainteresowanie tym spotkaniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i niestety zmuszeni byliśmy ograniczyć listę uczestników. Pełni obaw oraz pełni wiary w powodzenie tego wydarzenia rozpoczęliśmy

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu. 

Dwie pewne wygrane drugiej drużyny Ekobud Stali Kutno na inaugurację rozgrywek I Ligi baseballu.   W sobotę Kutnowscy Baseballiści pewnie pokonali dwukrotnie Centaury Warszawa 22 do 00 oraz 24 do 02. W pierwszym meczu dwa odbicia za boisko zanotował grający trener