04.10.2020 był ostatnim dniem turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Niestety niedzielę zdominowały intensywne opady deszczu, które
uniemożliwiły rozegranie obu spotkań tj. UKS Yankees Działodowo – MKS Stal BiS Kutno   – spotkanie  o 3 i 4 miejsce KS Barons Wrocław  – KS Silesia Rybnik – spotkanie o 1 i 2 miejsce. Spotkanie Działdowa z Kutnem decyzją sędziego głównego został wstępnie odroczony o 2 godziny. Po tym czasie sędzia podtrzymał decyzję o niemożliwości rozegrania spotkania . Powodem było zbyt mokre boisko.   Decyzją komisji turnieju Działdowo oraz Kutno uzyskało równorzędną 3 lokatę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i obie drużyny otrzymały brązowy medal. Drugie spotkanie Wrocławia z Rybnikiem o zdobycie 1 miejsca rozpoczął się o czasie i trwał do 2 zmiany  (wynik 12:6 dla drużyny z Wrocławia). Niestety intensywne opady deszczu doprowadziły do przerwania także drugiego spotkania.   Tu także decyzją komisji turnieju mecz został zakończony przed czasem obie drużyny uzyskały pierwszą lokatę.
 
Końcowa klasyfikacja
 
1 – KS Barons Wrocław  
 
   – KS Silesia Rybnik
 
2 –
 
3 – UKS Yankees Działodowo
 
   – MKS Stal BiS Kutno
 
4  –

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU