W miniony weekend odbył się drugi turniej w ramach PLSK we Wrocławiu. Pierwszy mecz rozegrałyśmy z tegoroczymi zwyciężczyniami Pucharu Polski Panthers Softball Wrocław. Mecz był zacięty do ostatniej zmiany, kilka dobrych odbić zapewniło zwycięstwo wrocławskiej drużynie. Tego samego dnia rozegrałyśmy jeszcze jeden mecz z drużyna Gepardy Żory Softball . Warunki atmosferyczne uległy jednak znacznemu pogorszeniu,przez co mecz był 2 razy przerywany. Niestety, dzięki słabiej grze w obronie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. W niedziele przyszło nam się zmierzyć z drużyną Warsaw Diamonds która została wzmocniona przez amerykańską miotaczkę Alyson Spinas-Valainis. Od samego początku mecz przebiegał pod naszą kontrolą co przełożyło się na korzystny wynik dla naszej drużyny. 🔥 Za dwa tygodnie odbędzie się 3 spotkanie PLSK w Żorach. Trzymajcie kciuki!

By G.G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English EN German DE Polish PL Russian RU