Ceremonia zamknięcia XV Memoriału Piszek Cup 2019 za nami

Ceremonia zamknięcia XV Memoriału Piszek Cup 2019 za nami post thumbnail image

Ceremonia zamknięcia XV Memoriału Piszek Cup 2019 za nami !!!

      Memoriał Piszek Cup 2019 dobiegł końca. Oficjalnego zamknięcia turnieju dokonał prezydent miasta Kutno – Zbigniew Burzyński.  Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono klasyfikację końcową w dwóch kategoriach wiekowych (U-13 i U-18). Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkami oraz okazałymi pucharami. Dodatkowo pierwsze 3 miejsca w obu kategoriach zostały uhonorowane medalami. Wyłoniono też najlepszych zawodników z każdej drużyny, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki ( tytuł MVP zawodnika turnieju ). Nagrody wszystkim drużynom i wyróżnionym zawodnikom wręczyli : Przewodnicząca Rady Sportu  – Danuta Blus, Kierownik Biura Sportu i Turystyki – Paweł Szczepanik, Wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego Stal BiS Kutno – Aleksander Wysoczyński oraz Koordynator Turnieju – Andrzej Pietrzak.

Klasyfikacja końcowa kategorii U-13 :

 

I miejsce  BRABANT UNITED BASEBALL – HOLANDIA

MVP   RICK PEELS

II miejsce  GUFK MIŃSK – BIAŁORUŚ

MVP   SOBOL ALEKSANDER

III miejsce  HROSI BRNO – CZECHY

MVP   TRENDL ONDRA

IV miejsce  VILNIUS SM TAURAS LITWA

MVP   DOMINYKAS JONSONAS

V miejsce  KADRA ŚLĄSKA – POLSKA

MVP   ALEKS POLONEK

VI miejsce DARNYTSA TIGERS – UKRAINA

MVP   HRYTSENKO OLEKSIY

VII miejsce ZUBRS BREST – BIAŁORUŚ

MVP   ANTON CYRKUN

VII miejsce – MKS STAL BIS KUTNO – POLSKA

MVP   KRZYSZTOF OTTO

IX miejsce  TSB DEMONY MIEJSKA GÓRKA – POLSKA

MVP   WOJCIECH WĘCŁAŚ

Klasyfikacja końcowa kategorii U-18 :

 

I miejsce  GUFK MIŃSK – BIAŁORUŚ

MVP   ILYA SLADZIŃSKI

II miejsce  MKS STAL BIS KUTNO – POLSKA

MVP   KRZEMIENIOWSKI ŁUKASZ

III miejsce  NETHERLANDS UNITED BASEBALL – HOLANDIA

MVP   KYLIAN MOK

IV miejsce  DARNYTSA TIGERS – UKRAINA

MVP   ANDRASCHUK VALDEII

V miejsce  BK VILNIUS – LITWA

MVP   KIRYL BURDIN

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju za udział w XV Memoriale PISZEK CUP 2019. ZAPRASZAMY na następną edycję tego Turnieju za rok !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!        Za nami już 28 spotkań. W tegorocznym Memoriale w meczach finałowych zobaczymy 4 najlepsze drużyny turnieju. W kategorii U-13 na boisku Edwarda Piszka