XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Ceremonia otwarcia turnieju za nami !!! 

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019  Ceremonia otwarcia turnieju za nami !!!  post thumbnail image

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019

Ceremonia otwarcia turnieju za nami !!! 

        Klub MKS STAL BIS KUTNO zaprasza wszystkich sympatyków baseballu na Centrum Małej Ligi, gdzie w dniach 15-18 sierpnia odbędzie się turniej baseballowy poświęcony pamięci Edwarda Piszka.  W tegorocznym memoriale wystartują drużyny z Białorusi, Czech, Holandii, Litwy, Polski i Ukrainy. Mecze rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: U-13 (GUFK MIŃSK, MKS STAL BIS KUTNO, BK VILNIUS, DARNYTSIA TIGERS, NETHERLANDS UNITED BASEBALL) oraz U-18 (MKS STAL BIS KUTNO, KADRA ŚLĄSKA, HROSI BRNO, GUFK MIŃSK, DEMONY MIEJSKA GÓRKA, DARNYTSIA TIGERS, BRABANT UNITED BASEBALL, BK VILNIUS, ZUBRY BREST). Łącznie na 4 boiskach baseballowych odbędzie się, aż 36 spotkań, które od dnia dzisiejszego rozpoczęły się od godziny 9.30 a kończą się o godzinie 18.30. Mecze finałowe dwóch kategorii zostaną rozegrane ostatniego dnia turnieju w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 12.30 (U-18 boisko Stan Musial Stadium oraz U-13 Edward Piszek Stadium). W tegorocznym Memoriale Piszek Cup wystartuje blisko 200 zawodników z pięciu krajów. Turniej ten jest organizowany przez kutnowski klub baseballowy MKS STAL BIS KUTNO przy pomocy  instytucji : patronat honorowy – (PREZYDENT MIASTA KUTNO, MAŁA LIGA BASEBALLU W KUTNIE, FUNDACJIA KOPERNIKAŃSKA, MINISTTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI, STAROSTWO POWIATOWE) , patronat medialny – (TVP 3 ŁÓDŹ, PANORAMA KUTNA, POWIATOWE ŻYCIE KUTNA, EKUTNO, TELEWIZJA TV KUTNO, RADIO Q I RADIO VICTORIA) . Dziękujemy wszystkim za wsparcie i serdecznie ZAPRASZAMY na Centrum Małej Ligi baseballowej w Kutnie !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!        Za nami już 28 spotkań. W tegorocznym Memoriale w meczach finałowych zobaczymy 4 najlepsze drużyny turnieju. W kategorii U-13 na boisku Edwarda Piszka