XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019  Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!! post thumbnail image

XV Memoriał im. Edwarda Piszka – PISZEK CUP 2019 Znamy już finalistów Memoriału U-13 i U-18 !!!

       Za nami już 28 spotkań. W tegorocznym Memoriale w meczach finałowych zobaczymy 4 najlepsze drużyny turnieju. W kategorii U-13 na boisku Edwarda Piszka zagrają drużyny GFUK  MIŃSK i BRABANT UNITED , natomiast w kategorii U-18 na boisku Stana  Musiala zagra MKS STAL BIS KUTNO  z ekipą GUFK MIŃSK. Mecze zostaną rozegrane 18 sierpnia o godzinie 12.30.  

      W dniu dzisiejszym dodatkową atrakcją dla uczestników turnieju jest  piknik baseballowy oraz wizyta w kutnowskim aquaparku. Wszystkie ekipy chętnie korzystają z oferty jaką zapewnił im organizator Memoriału Piszek Cup 2019.

Serdecznie ZAPRASZAMY na Centrum Małej Ligi baseballowej w Kutnie !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post