TIME SCHEDULE – UNDER 13

TIME SCHEDULE – UNDER 13

Lp.

Grupa A

Lp.

Grupa B

1

Zubrs Brest – Białoruś

1

GUFK Mińsk – Białoruś

2

Hrosi Brno – Czechy

2

Brabant United – Holandia

3

Vilnius SM TAURAS – Litwa

3

MKS „Stal” BiS Kutno – Polska

4

Kadra Śląska – Polska

4

TSB „Demony” Miejska Górka – Polska

5

 

5

 CSS Darnytsia Tiger – Ukraina

Thursday – 15.08.2019

Match

#

Start time

End time

Group

Home team

Visitors team

Field #

Score

1

10.00

11.15

B

Brabant United

CSS Datrytsia Tiger

1

 

4 : 3

2

10.00

11.15

B

TSB „Demony” Miejska Górka

MKS „Stal” BiS Kutno

2

 

2 : 11

3

11.45

13.15

A

Kadra Śląska

Vilnius SM TAURAS

1

 

0 : 7

4

11.45

13.15

A

            Zubrs Brest

Hrosi Brno

2

 

0 : 13

5

14.00

15.15

B

MKS „Stal” BiS Kutno

Brabant United

1

 

1 : 12

6

14.00

15.15

B

CSS Darnytsia Tiger

GUFK Mińsk

2

 

2 : 3

16.00 – Opening ceremony – Musiall Stadium

7

16.45

18.15

A

Vilnius SM TAURAS

Zubrs Brest

1

 

6 : 10

8

16.45

18.15

A

Hrosi Brno

Kadra Śląska

2

 

14 : 4

 

Friday – 16.08.2019

Match

#

Start time

End time

Group

Home team

Visitors team

Field #

Score

9

10.00

11.15

B

TSB „Demony” Miejska Górka

GUFK Mińsk

1

 

0 : 15

10

10.00

11.15

B

MKS „Stal” BiS Kutno

CSS Darnytsia Tiger

2

 

2 : 10

11

12.00

13.30

A

Hrosi Brno

Vilnius SM TAURAS

1

 

13 : 3

12

12.00

13.30

A

Kadra Śląska

Zubrs Brest

2

 

8 : 6

13

16.00

17.15

B

GUFK Mińsk

MKS „Stal” BiS Kutno

1

 

9 : 3

14

16.00

17.15

B

Brabant United

TSB „Demony” Miejska Górka

2

 

11 : 1

                 

 

 

 

 

Saturday   – 17.08.2019

Match

#

Start time

End time

Group

Home team

Visitors team

Field #

Score

15

10.00

11.15

B

CSS Darnytsia Tiger

TSB „Demony” Miejska Górka

1

 

4 : 7

16

10.00

11.15

B

GUFK Mińsk

Brabant United

2

 

2 : 3

17

15.30

17.00

Semifinal

 

A 1          HROSI BRNO

 

B 2           GUFK MIŃSK

1

 

1 : 6

18

15.30

17.00

Semifinal

 

B 1       BRABANT UNITED

 

A 2   VILNIUS SM TAURAS

2

 

10 : 2

                                                                       Sunday  – 18.08.2019

Match

#

Start time

End time

Group

Home team /Visitors team

coin draw

Field #

Score

19

10.00

11.30

III

place

 

L 17   HROSI BRNO

 

L 18 VILNIUS SM TAURAS

1

 

—– : —–

20

10.00

11.30

V

place

 

A3           KADRA ŚLĄSKA

 

B 3     DARNYTSIA TIGERS

2

 

—– : —–

21

9.30

10.45

Cros game

 

A4              ZUBRS BREST

 

B 5              TSB DEMONY    MIEJSKA GÓRKA

3

 

—– : —–

22

12.00

13.30

VII

place

 

B4  MKS STAL BIS KUTNO

 

W 21 ————————–

2

 

—– : —–

23

12.30

14.15

Final game

 

W 17      GFUK MIŃSK

 

W 18    BRABANT UNITED

1

 

—– : —–

15.00 – Closing ceremony – Musial Stadium

 

Field # 1 – Piszek Stadium

Field # 2 – side field

Field # 3 – softball fiel

Final classification U – 13 of Piszek Cup 2019:

  1. ……………………………………………………………………………..
  2. ……………………………………………………………………………..
  3. ……………………………………………………………………………..
  4. ……………………………………………………………………………..
  5. ……………………………………………………………………………..
  6. ……………………………………………………………………………..
  7. ……………………………………………………………………………..
  8. ……………………………………………………………………………..
  9.  ………………………………………………………………………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *