Struktuty Klubu MKS STAL

MKS STAL BIS KUTNO

Wyszyńskiego 11 , I piętro ,lok nr 101, 99-300 Kutno

 

Zarząd klubu

Imię i Nazwisko nr tel. adres email funkcja
Łukasz Blichiewicz 609-900-913 L.BLICHIEWICZ@stalkutno.pl Prezes Zarządu
Aleksander Wysoczyński 602-701-228 a.wysoczynski@stalkutno.pl Wice Prezes Zarządu
Piotr Miszczak 609-822-075 p.miszczak@stalkutno.pl Sekretarz
Marcin Smakowski 600-105-171 m.smakowski@stalkutno.pl Członek Zarządu
Andrzej Pietrzak 605-745-359 a.pietrzak@stalkutno.pl Członek Zarządu
Marcin Durka 697-602-246 m.durka@stalkutno.pl Członek Zarządu
Robert Matecki 600-340-837 r.matecki@stalkutno.pl Członek Zarządu

Trenerzy

Imię i Nazwisko nr tel. adres email Grupa wiekowa
Marcin Smakowski 600-105-171 m.smakowski@stalkutno.pl SENIOR/BASEBALL
Jakub Wojtczak 781-782-265 SENIOR/BASEBALL
Artur Wojtczak 660-827-605 a.wojtczak@stalkutno.pl SENIOR/BASEBALL KADET-JUNIOR/ BASEBALL
Robert Matecki 600-340-837 r.matecki@stalkutno.pl SENIOR/BASEBALL
Jakub Nadolski 601-902-835 SENIOR/BASEBALL
Rafał Gajdziński 695-430-334 r.gajdzinski@stalkutno.pl SENIOR/BASEBALL
Andrzej Pietrzak 605-745-359 a.pietrzak@stalkutno.pl TEE-BALL/MŁODZIK BASEBALL
Marcin Durka 697-602-246 m.durka@stalkutno.pl JUNIORKI/SENIORKI SOFTBALL
Piotr Grzanowski KADETKI/SOFTBALL
Przemysław Kubicki KADETKI/SOFTBALL
Piotr Miszczak 609-822-075 p.miszczak@stalkutno.pl TEE-BALL/MŁODZIK BASEBALL

 

Adres email: stalkutno@stalkutno.pl

 

Księgowość  –  Anita Bończak  email: ksiegowosc@stalkutno.pl

Strona www – Grzegorz Gmerek  email: g.gmerek@stalkutno.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czech CS English EN German DE Polish PL Russian RU Slovak SK