Za nami drugi z trzy dniowego cyklu zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Za nami drugi z trzy dniowego cyklu zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży post thumbnail image
Za nami drugi z trzy dniowego cyklu zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W dniu dzisiejszym Silesia Rybnik pokonała Yankees Działdowo 18: 3 oraz Barons Wrocław pokonało Stal Kutno 25:5. Zawodnicy wszystkich drużyn wykazali się wielkim sercem do gry oraz duchem walki do samego końca. Gratulujemy dzisiejszym zwycięzcom.   Ostatni dzień turnieju zdecyduje o końcowym podziale medali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Gala SportuGala Sportu

W Kutnowskim Domu Kultury odbyła się Gala Sportu. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów i organizatorów, którzy osiągali dobre wyniki w roku 2022 tym samym przyczyniając się do promowania naszego Miasta Róż.  Nagrody wręczali m.in Prezydent

Życzenia NoworoczneŻyczenia Noworoczne

To był niesamowity rok dla naszego klubu. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Miasto Kutno za wsparcie finansowe na które zawsze możemy liczyć, naszym kibicom którzy są najlepsi na świecie, zawodnikom oraz działaczom za ich wkład w rozwój klubu.

Baseballowe loveBaseballowe love

W dniach 25-26 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie – na obiektach sportowych Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu odbył się wyjątkowy biwak “Baseballowe love”, w którym wzięła udział nasza Grunwaldzka Gromada Zuchowa “Bajkowe Skrzaty”. Został