“Mój pierwszy trening”

“Mój pierwszy trening” post thumbnail image
Za nami kolejne udane zajęcia z programu “Mój pierwszy trening” Kolejny raz dzieci poznawały tajniki gry w baseball. Pojawiło się wiele nowych dzieciaczków co bardzo nas cieszy. Dzieci, które uczestniczyły w poprzednich zajęciach i obiecały nam, że przyjdą na kolejne zajęcia także się pojawiły – BRAWO 🙂 Dzisiaj dzieciaki ćwiczyły rzucanie oraz łapanie. Wychodziło im to świetnie. Trochę nie wierzyliśmy, że niektórzy robili to po raz pierwszy. Były także pierwsze zdobyte punkty. Młodzi zawodnicy po odbiciu piłki po raz pierwszy przebiegali przez wszystkie mety kończąc na domowej tym samym zdobywając punkt. Czekamy na kolejny trening. Zapraszamy wszystkie dzieci na trening we  wtorki i czwartki od godziny 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post