Baseball i softball wraca trenować na obiekty małej ligi.

Baseball i softball wraca trenować na obiekty małej ligi. post thumbnail image

Baseball i softball wraca trenować na obiekty małej ligi.

Najpierw drużyny seniorskie, a później młodzież opuszcza gościnne progi „Orlika” przy szkole podstawowej nr 1 w Kutnie. Od 16 czerwca klub wznawia treningi na obiektach Europejskiego Centrum Szkolenia Małej Ligi Baseballu. W pierwszym tygodniu swoje przygotowania do skróconego sezonu 2020 z zachowaniem wszystkich wytycznych związanych z zachowaniem bezpieczeństwa podczas pandemii kontynuować będą drużyny seniorskie w baseballu i softballu.

Na razie dyrektor małej ligi zezwolił na udział w treningach naszych drużyn trzy dni w tygodniu, z możliwości ich zwiększenia w zależności od sytuacji epidemiologicznej.

To radosny moment dla naszych zawodników i zawodniczek. Już nie mogliśmy się doczekać tej decyzji aby wrócić do pracy w „normalnych” warunkach.

Mamy nadzieję iż frekwencja na treningach wrośnie oraz pojawią się nowi adepci tej dyscypliny sportu, którzy będą chcieli nauczyć się grać i zdobywać najwyższe laury.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat.

Harmonogram zajęć widoczny na stronie klubu.

Zarząd klubu.